www.sudzibas.lv DiaMed Apkalposana,serviss

Diamed - Apkalposana,serviss

17.junija biju uz magnetisko rezonansi klinika DiaMed. Saksu ar to, ka administrators izskatijas loti noguris no dzives un galigi neieintresets komunikacijai ar mani ka ar klientu. Bija neerti vispar sarunaties - jo doma bija parbaudit muguru, bet pec tam Ari visu organismu.Bet nu es to darishu cita arsniecibas iestade.Visa vizite bija ka padomju laikos- aizsuta pargerbties, neko nepaskaidro-pazud un pusplika gaidiju labu laiku. Atnak specialists ar akmens seju-un Sakas procedura. Procedura ka procedura, bet ta attieksme nu tada NEKADA! Kad beidzas viss man gulot nonema austinas( tas tapec, ka procedurs laika troksnis)un vairs specialistu nesatiku. Neviena varda par to, ka noriteja proc. Vai kadas problemas,ka jutos utt. varbut paradit kur atrodas izeja. Sodien kad viniem piezvniju sanemu tikai sledzienu. Tieshi 11 Dienas pec proc. Kaut gan solija nakosa diena.samaksaju Ari par tulkosanu, to Ari vel neesmu sanemusi. Rit jazvana atkal...Loti slikts serviss, nemot vera cenu.

I Ineta Broka ex Valaine 03.07.2017

Biju pie viņiem uz magnētisko rezonansi galvai,esmu apmierināta ar servisu !Visu cieņu ārstiem!