www.sudzibas.lv DiaMed Pacientu maldināšana, slikts serviss

Dia Med - Pacientu maldināšana, slikts serviss

Š.g. oktobrī uzņēmuma DiaMed interneta mājas lapā ieguvu informāciju par man nepieciešamo ārstu un izcenojumiem. Pieteicos vizītei telefoniski. Apmeklējot ārstu klīnikā man tika pieprasīta augstāka samaksa nekā internetā publicētajā cenrādī. Vērsu uz šo faktu klīnikas darbinieces uzmanību, kas tomēr izsita čeku par lielāko summu un skaidroja, ka laikam internetā vēl esot palikušas vecās cenas. Solīja cenrādi pārskatīt un izlabot.
Pagājušajā nedēļa telefoniski pieteicu pie ārsta bērnu. Man tika nosaukta vizītes cena EUR 36, kas atbilst arī vēl šobrīd mājas lapāpublicētajai ārsta - invazīvā radiologa konsultācijas cenai. Vakar, ierodoties pie ārsta, atkal tiku nostādīts fakta priekšā, ka konsultācija maksā EUR 40, nevis EUR 36. Vairākas reizes jautāju, kāpēc pa telefonu tiek nosaukta cita cena, kas atbilst publiski pieejamajai, bet klīnikā uz vietas pieprasa lielāku maksu. Darbiniece jautājumus ignorēja un neko nepaskaidrojot izsita čeku par lielāku summu. Blakus sēdēja otra darbiniece, kas iepriekš bija solījusi cenrādi sakārtot, bet viņa izlikās, ka mūsu sarunu vispār nedzird. Gan šāda komunikācija, gan informācijas sagrozīšana ir pilnīgi nepiemamas. Pēc būtības tā ir patērētāju maldināšana, kas ir administratīvi sodāma rīcība.
Uzņēmums, kam rūp sava reputācija un kas ciena savus klientus būtu atvainojies, paņēmis to maksu, kas ir publiski pieejama un pēc tam nekavējoties veicis izmaiņas. Konkrētajā gadījumā vairāk kā 3 nedēļu laikā nekas nav darīts un es kā klients tieku atkārtoti apkrāpts.
Cilvēki -esiet uzmanīgi un izvērtējiet vai jums vajag šādus DiaMed pārsteigumus vai lābāk doties citur, kā turpmāk darīšu es.

E Elza... 21.10.2023

Man bija tada pati sitiacija apmeklējot proktologu atkaroti (vizīte pirms tam bija cita klinika ar izmeklējumu un ietukumu izdruku uz rokas). Solītā pakalpojuma csna par kuru mani informēja bija 55 euro. Tādu summu arī sagatavoju lidzi, jo norādīta operācija kura nepieciešama pieejama tikai privatklinikas. Protams ārsts apskatīja izrakstu un pats izlema personīgi veikt atkārtotu apskati, ta kā ta bija pirms operacijas konsultācija, ka attaisnojums, ka izmeklēšanu veica cits arsts cita iestāde un tam nav nekadas vērības seit. Pec konsultācijas pie kases man paprasija jau 125 euro. Es biju liela šokā un izmisumā, ta ka man lidzi bija zem 100 euro ieskaitot naudas summu kura paredzēta bija vel cita arsta vizitei tai pasa klīnika. Nezinaju ko iesakt, jo netiku brīdināta par sadam šausmīgam augstam vizītes cenām. Ta ka iepriekš tika teikts 55 euro. Bet man apgalvoja regstratore, ka esot bridinajusi, ka cena esot tikai par mutisku konsultaciju, bet ja ārsts veiks papildus apskati, tad bus vel jāpiemaksā. Nu jaa, pieņemsim bet nejau 2.5x vairāk! Un apgalvoja ka pati man esot to teikusi pa telefonu. Ta nebija taisniba ar mani runāja vīrietis aleksandrs pa telfonu, un es visu informaciju pierakstīju uz tās pasas iepriekšējā izmeklejuma lapas. Un tur nebija ne vārda par cenām virs 55 eiro! Uz lūgumu paskaidrot ka ta var but, ka saruna vienu cenu bet pie kases jau prasa 2.5x reizes lielāku un to iepriekš neinformē, lai var sagatavot naudu, vina saka, ka nevar iepriekš paredzet pakalpojuma izmaksas. Kas man lika šaubīties, ka operācijas cenas ari bus tadas pašas. Sakuman norunatas maksimalas 1300 eiro vieya man paprasis 5000 beigās. Un ko tad es iesaksu?