www.sudzibas.lv DHL Latvia Ļoti slikts serviss

DHL Latvia - Ļoti slikts serviss

Viņu misija esot "Excellence. Simply Delivered" - ar domu ka piegādā vienkārši un ātri, bet praksē nevar 2x2 saskaitīt nedēļas laikā.
Konkrēts gadījums - sūtījums ar DHL no HONG KONGas līdz Rīgai atnāk 3 darba dienās un tas tiešām ir ātri, bet kāda no tā jēga ja saņemt to nevar - jau 4 dienas čakarējas ar muitošanu ko es pats līdzīgai precei veicu dažu stundu laikā un arī puslīdz saprotami pastāstīt nevar cik ilgi tas viss vēl vilksies un arī izsekošanas lapā jau 4to dienu stāv rakstīts: "Plānotais piegādes datums tagad nav pieejams. Lūdzu, mēģiniet nedaudz vēlāk" .Te tāds līgums jāparaksta, te tāds numurs vajadzīgs - itkā nevarētu visu skaidri un saprotami uzreiz pastāstīt un puslīdz ātri arī izdarīt, bet laikam jau nevar.
Respektīvi - ja gribat pačakarēties - izvēlieties DHL, ja vēlaties ātri kaut ko saņemt - labāk kādu citu kompāniju.

Ventilators 28.11.2016

Nez. Nav bijušas problēmas ne no Ķīnas, ne no ASV, ne no UK.