www.sudzibas.lv dermatologs Demidova sēnītes ārstēšana bērnam

dermatologs Demidova - sēnītes ārstēšana bērnam

Labdien!
Uzskatu par pienakumu padalīties ārstēšanas pieredzē pie dr.Demidovas Daugavpilī.Jauka, smaidīga, laipna dr., visu sīki, jo sīki izskaidro, pie kuras ārstēju savulaik pumpas, kas bij uzmetušās uz muguras(palīdzēja aptiekā gatavots šķidrums apm.pa 1-2 Ls)tāpēc, kad bērnam paradījās pleķis uz sejas gājām tieši pie viņas.
Uztaisīja analīzes, esot sēnīte.Pēc vairākām dienām bij jāuzzvana, lai uzzinātu no kā ieguta, izrādās cilvēka.Par pirmo konsultaciju maksājām 8 Ls.Visi krēmi ko rakstija(Trabogen, Lamisil..parejie kukainu kodumiem, psoriaze, ekzēma) bij 3-5 Ls vērtībā, 2 mēnēsu laika zalēm izterējam 47 Ls.Katrā konsultacijā jauni krēmi, pretalerģiskās tabletes...Jutu, ka dr.nav konkreta ārstēšanas plāna. Otro reizi kad ņēma analīzes, sēnīti neatrada, aizliedza tomātus, arbūzus, konservētu, žāvētu.Pēc nedēlas atkal atrada sēnīti.Palika menesis līdz skolai sapratu jameklē specialists Rīgā, paldies paziņam tikām MIKOLOģIJAS LABORATORIJā Rīgā, Vienības gatvē.Paņēma analīzes- sēnīte, bet iegūta no dzivnieka.Mīļie cilveki izradās sēnīte ārstēšanu apmaksāvalsts un zāles iedod uz vietas bez maksas, pat ja ir tikai aidomas uz sēni, ņemiet no gim arsta nosūtījumu un brauciet pie lieliskām dr.Melne, dr.Ančupāne.Manam bērnam 3 dienu laikā kļuva daudz labak un 2 nedēļas pavisam labi.Pecāk 2 reizes aizbraucam nodot atkārtotas analīzes sēni neatrada.
Pie dr, Demidovas 2 m, enēsu laikā sēni tikai auga, kļuva ugunssarkana, brīzam sausa, uzauga arī uz vaigiem, krūtīm, elkoņa.Dr.Rīgā teica, ka zales pret sēni ir tikai pie viniem, vai Krievijā.Mana draudzenite bērnu arstēja pie Demidovas, kura zāles ieteica atvest no Krievijas, tagad saprotu, ka būtu varejis mērot īsāku ceļu līdz Rīgai.

Secinājumi, domas

Radās iespads, ka Demidovai ir sadarbība ar zālu izplatītājiem un dr.saņem savu %
Daugavpils dr.neparko negrib sadarboties ar Rīgas ārstiem
Biju aizgajusi pie dr.izrunajam nepatikamo situaciju, izrādās pirmo reizi dzird par šo bezmaksas programmu, lai gan ta ir daudzus gadus(PALDIES ATBILDīGAJAM INSTANCēM)
kOMENTARS:bet saprotiet mammīt bērnu vest uz Rigu, vecākiem jabrauc...
Saku ja man butu ceki Jus man atgrieztu naudu par zalēm, dr.apstiprinosi pamaja.Bet ceku man nav.

Trakakais ka bērnam nevajadzīgi sabojata vasara, jāpacieš apkartejo skatieni, atturesanas no kontakta

Vēl mazak profesionala dr.dermatologe ir V.Stanķevica.Esiet modri!

Ceru kadam ārstēsanas bus atrāka, lētaka, patīkamāka.

I

L Liene 30.09.2011

Vai visiem vai tikai bērniem apmaksā valsts ādas sēnīšu medikamentus?? Kad no slima kaķīša dabūju sēnīti (kaķēnam sēnīte bija inkubācijas periodā un nevarēja redzēt, ka viņam kas kaiš), viss bija jāmaksā pašai. Pirmā dzirdēšana, ka apmaksā valsts..

A Alla 30.09.2011

Jāuzlabo aura un karma. Apmeklē dziednieku un zīlnieci.
Redz, tad tevi sargās gari un nepiemetīsies lielas nelaimes.
Es eju biezī pie dziedniekiem, apmēram reizi mēnesī, pie zīlnieces reizi 2 mēnešios, tad man noņemās visadas neveiksmes nost. Darbojas supper.
Biju galīgi bez darba, tagad jau pusotru gadu strādāju, saņēmu paaugstinājumu amatā, astma vairs nemoka. Nelaimes ar mantu zaudēšanu un murgiem sapņos, biežas iesnas, angīnas, nieze, tas nogāja, ar lielu smagumu nost no manis, kad sāku iet pie burvēm un dziednieka/iesaku visām!

L Liene 02.10.2011

Alla, nepūt pīlītes! Dzīvnieka sēnīte pielīp ne jau karmas vai auras dēļ! Domā, ko raksti! Vai arī izlasi visu, pirms iepin iekšā burvjus un raganas.

J J. 02.10.2011

Nu Alla, tagad tev neko nepalidzes !!!:(

J Janīna 11.03.2012

Daktere Demidova Daugavpilī ir galīgi neprofesionala ārste, kuras ārstēšanas metodes noved slimnieku uz debesīm... Mans vīrs griezās pēs palīdzības 2011.gada septembra mēnesi ar sūdzībām par roku un kāju ādas plaisāšanu, ādas sausumu un nežēlīgu niezi, palielinātu limmezglu cirksnī, nespēku... Daktere nozīmēja asins analīzes un pēc tam katru mēnesi izrakstīja ļoti dārgas ziedes un kremus, kas nekādu uzlabojumu nedeva. Beidzot janvāri iedeva nosūtījumu uz analīzēm Gulbja laboratorijā un uz Lenezera slimnīcu uz ādas biopsiju.
Ģimenes ārste, iepazīnusies arasisna analīzēm, nōsūtīja uz onkoloģisko slīmīcu pie speciālistiem, kur steidzīgi veica lifmezgla operāciju un konstatēja limfomu, tagad ir nosūtījums uz Lenezera slimnīcu uz ķīmijterapiju.
Dakterei Demidovai varbūt būtu jāstrādā par sanitāri...
Mēs tagad apsveram iespēju sūdzēt šo "dakteri" tiesā par kvalificētas ārstēšanas nesniegšanu un nonosūtīšanu pie speciālistiem, lai atņemtu viņai mediķa licenzi un piedzītu materiālo u morālo zaudējumu

Ausainītis 11.03.2012

Alla, labāk iedzer šnabi, nevis apmeklē pūšļotājus, būs vairāk labuma!

Ausainītis 11.03.2012

Alla, kas tev nogāja?

N natgrig 08.05.2012

Labdien,
Lasot komentārus nolēmu padalities savā nepatīkamā pieredzē par dr.Demidovu. Neiteiktu vispar pie viņas griezties. Radās iespaidz, kad dr.vispar nesaprot ko dara.Ārstēju savu 1.g. vecu meitiņu.Daktere izraktija zāles. Smērējām mēnesi. No aptiekas darbiniekiem uzzinājām, kad tās ir hormonālās. Sašutums bija milzīgs, kā arī dusmas. Viņ pat analīzes no bērna nepaņēma. Nospļāvāmie uz braucām uz Rīgu pie dr.Ozolas. Tajā pašā diena uztaisīja visas asins analīzes, kā arī alerģijas testu. Čiepu izārstēja pa 2.ned smērējot cinka pastu:)

N natgrig 08.05.2012

pasūdzaties veselības ministrijā. viņai var atņemt ārsta licenzi. pārbaudīts varients

Z zzz433 03.06.2022

Отличный врач, всегда все этапы лечения описывает на бумаге по пунктам и отдают пациенту, всегда посмотрит даже то что по сути не а ее компетенции. Очень много знает из других врачебных специальностей, например бонусом все 1 в 1 рассказала мне как говорил гастроэнтеролог и как лечить. Врач замечательный.