www.sudzibas.lv Depoks Krāpnieki, meļi

Depoks SIA - Krāpnieki, meļi

Krāpnieki un nemaksātāji. Profesionāli meli, super nekvalitatīvs darbs bruģēšana un izkrāpta klientu nauda. Visi normālie strādnieki bruģēšana ir prom no firmas, palikuši bomzhiki un alkoholiķi. Firmas priekšnieks Andris Klesniks ir totāls krāpnieks un melis, apmāna klientus ar avansu un objekta neierodas. Darbus laikus nenodot, materiālu sūta vislētāko un nekvalitatīvs ko. Uzmanieties

Papildināts Janis Laganovskis 20.02.2019

Dzīvē viss atgriezisies, Andri Klesnik

Komentāri (7)

really? 20.02.2019

100 punkti,ka cena bija daudz letaaka,ka citiem un padomaji,ka nu gan stingri ietaupiisi un viss bus lieliski!

D Depoks 20.02.2019

Jānis Laganovskis nav bijis mūsu klients, bet strādnieks, kurš tika atlaists sakarā ar viņa slimību - alkoholismu.

Centīsimies izskaidrot radušos situāciju apstākļus godprātīgi : mēs saprotam, kad cilvēkam ir liels aizvainojums, kad tika pārtrauktas darba attiecības ar viņu dēļ alkoholisma.

Mēs saprotam cilvēcisko faktoru, kad var neirasties darbā dienu vai divas,bez ataisnojoša iemesla, bet Jānim Laganovskim tas bija sistemātiski, katru otro mēnesi viņam bija tā saucamie plosti uz nedēļu, citreiz divām. No iepriekšējām darba vietām,cik noskaidrojām arī šā iemesla dēļ persona tika atlaista.

Tas viss nāca pakāpeniski, no sākuma dažās reizes tika piedots un cilvēks solijās laboties, bet slimība progresēja un palika vien trakāk. Punktu pielika visam tas, kad veicot objektu apsekošanu, transportos atradām iztukšotas pudeles, darbi bija jāpārtaisa citai brigādei, jo reibuma dēļ, tika pielaistas kļūdas utt.

Runājot par kvalitāti, mūsu kompānija vienmēr ir pildījusi savas saistības pret klientiem garantijas termiņa laikā, tamdēļ ir garantijas termiņš 3. gadi.

Un nav godīgi, ka persona šeit izmet savas dusmas, domājām, ka šij mājas lapai jākalpo objektīvām sūdzībām, kuras pēctam firmai ir jārisina ar bijušo klientu, nevis platformai kādas konkrētas personas, šajā gadijumā Jāņa Laganovska personisko aizvainojumu risināšanai publiskā telpā. Tad jau mūsu kompānija tik pat labi var sarakstīt jebkādas izdomātas sūdzības par konkurentiem vai citām kompānijām bez iemesla, vienkārši tāpat. Velreiz atkārtošos, šī sūdzība nav pamatota,jo Jānis nekad nav bijis mūsu klients, bet strādājis pie mums, kurš tika atlaists no darba alkoholisma dēļ.

Jāni Laganovski, iesakām Jums vērsties un arstēt jūsu gadiem ielaisto alkoholismu attiecīgās iestādēs, nevis vainot visus ieprekšējos darba devējus jūsu personiskajās neveiksmēs, jo alkohols nepiekā laba arī nākotnē nenovedīs un ja viss turpināsies, kā līdz šim, tad daudzi uzņēmumi nākotnē būs vainīgi pie tā, ka jūs atkal tiksiet atlaisti.

Ar cieņu : Andris

J Janis Laganovskis 21.02.2019

Andri Klesniks beidz vienreiz melot pats sev un izdzes SIA depoks bildes,kur redzami mani darbi. Un beidz vienreiz uz ceļiem lugties,lai atrastu kādu sakarīgi strādnieku. Tu kaunu trsipSua Depoks neesi nevienu objektu bez manas palīdzības sācis un kur vēl beidzis. Runājot par alkoholismu Andri Klesniks, dzērājs esi tu kurš mēnešiem ilgi nodzer strādnieku naudu un necel telefonu. Depoks pusRigai klientu ir parādā

J Janis Laganovskis 21.02.2019

P.s - Andri Klesnik beidz lietot narkotikas,tu pats nesaproti,ko raxti. Jo klientu tev nav un nebūs, ja vari radiniekus un draugus bijušos apkrapt uz Tūkstošiem euro. Dievs nav mazais bērns,redz visu

M marcelloo21 10.12.2020

Jānis Laganovskis tukumā apkrāpa vienu klientu,uzlika briesmigi bruģi,klients gribēja dabut naudu atpakaļ,Laganovskis slēpās,kamer viņu atrada ar policiju,to visu ko viņš te runā par sia depoks ir pilnigi meli,viņam kā alkaholiķim nav neviena pierādījuma!
Šī informācīja ir preciza,
Žēl,kad par sia depoks tagad google ir atrodama šī nepatiesā sūdziba,kuru sudzibas.lv nekādi nevar izņem ara!

A Albetrs Zlotovskis 01.01.2021

Mums vasaras namiņam Baložos Jānis ar brigādi siltināja pamatus un lika taciņas no bruģa, par kvalitāti nesūdzamies (darbus veica 2017 gadā) ļoti ātri un kvalitatīvi, visu izdarīja nebija jāstāv klāt, patīkams cilvēks ļoti izbrīnijos lasot visu šo...
Tāpat arī bijām ieteikuši meistaru radiem Jūrmalā Rotas ielā, radinieki nav sūdzējušies, ož pēc nomelnošanas...

I Ieva Lasmane 25.01.2021

Naieteiktu iesaistities darijumos ar SIA Depoks, noterets laiks un nervi

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes