www.sudzibas.lv Depoks Krāpniecība

Depoks - Krāpniecība

Sia depoks vadītājs, krāpnieks un melis. Neizmaksātas algas, nozagta klientu nauda, nekvalitatīvs darbs. Neiesaistīties ar sia depoks kas veic nekvalitatīvu bruģēšanu un apzog klientus. Zog citu kompāniju bildes un reklamē sevi kā profesionāli, diemžēl, meliem īsas kājas. Viņš ir apzadzis savus radiniekus un draugus, acīmredzot, cilvēkam nav nekā svēta. Lai tauta zin krāpnieks un savus varoņus.

21.02.2019

Vairāk sūdzības par Depoks

De Depoks 21.02.2019

Jānis Laganovskis nav bijis mūsu klients, bet strādnieks, kurš tika atlaists sakarā ar viņa slimību - alkoholismu.

Centīsimies izskaidrot radušos situāciju apstākļus godprātīgi : mēs saprotam, kad cilvēkam ir liels aizvainojums, kad tika pārtrauktas darba attiecības ar viņu dēļ alkoholisma.

Mēs saprotam cilvēcisko faktoru, kad var neirasties darbā dienu vai divas,bez ataisnojoša iemesla, bet Jānim Laganovskim tas bija sistemātiski, katru otro mēnesi viņam bija tā saucamie plosti uz nedēļu, citreiz divām. No iepriekšējām darba vietām,cik noskaidrojām arī šā iemesla dēļ persona tika atlaista.

Tas viss nāca pakāpeniski, no sākuma dažās reizes tika piedots un cilvēks solijās laboties, bet slimība progresēja un palika vien trakāk. Punktu pielika visam tas, kad veicot objektu apsekošanu, transportos atradām iztukšotas pudeles, darbi bija jāpārtaisa citai brigādei, jo reibuma dēļ, tika pielaistas kļūdas utt.

Runājot par kvalitāti, mūsu kompānija vienmēr ir pildījusi savas saistības pret klientiem garantijas termiņa laikā, tamdēļ ir garantijas termiņš 3. gadi.

Un nav godīgi, ka persona šeit izmet savas dusmas, domājām, ka šij mājas lapai jākalpo objektīvām sūdzībām, kuras pēctam firmai ir jārisina ar bijušo klientu, nevis platformai kādas konkrētas personas, šajā gadijumā Jāņa Laganovska personisko aizvainojumu risināšanai publiskā telpā. Tad jau mūsu kompānija tik pat labi var sarakstīt jebkādas izdomātas sūdzības par konkurentiem vai citām kompānijām bez iemesla, vienkārši tāpat. Velreiz atkārtošos, šī sūdzība nav pamatota,jo Jānis nekad nav bijis mūsu klients, bet strādājis pie mums, kurš tika atlaists no darba alkoholisma dēļ.

Jāni Laganovski, iesakām Jums vērsties un arstēt jūsu gadiem ielaisto alkoholismu attiecīgās iestādēs, nevis vainot visus ieprekšējos darba devējus jūsu personiskajās neveiksmēs, jo alkohols nepiekā laba arī nākotnē nenovedīs un ja viss turpināsies, kā līdz šim, tad daudzi uzņēmumi nākotnē būs vainīgi pie tā, ka jūs atkal tiksiet atlaisti.

Ar cieņu : Andris

De Depoks 21.02.2019

Jāni, iesakām jums nevis dusmoties par atlaišanu no darba, bet vērsties pie speciālistiem jūsu slimības ārstēšanā un ar laiku dzīvē viss sakārtosies!

Jūsu ienaidnieks ir alkohols nevis Andris, kurš jums uzteica darbu!

Ar cieņu : Depoks

Ja Janis Laganovskis 21.02.2019

SIA Depoks Andri Klesnik, esmu sapratis,cik daudz nozagtas klientu un stradnieku naudas jūs esat nospēlējis aparātos un aizliegtajas vielas. Man vienalga kā jūs mani nomelnojat,jo atkaribnieks esat jūs, nevis citi. Tautai jāzin,kas jūs esat un cik kvalitatīvi zogat klientu naudu. Lai veicas nedarbos talak