www.sudzibas.lv Dental Septiņi Krāpšana, slikts serviss, nekvalitatīvs darbs

Gražinas Šandrohas ārsta prakse zobārstniecībā - Krāpšana, slikts serviss, nekvalitatīvs darbs

Tiksiet apčakarēts uz visiem 100%.
Sākotnēji nopirku kuponu uz higiēnu par 18,90eur @manaatlaide.lv + pierakstījos uz ārsta konsultāciju pie viena..
Aizgāju - kādas 20 min. nebija nekādas intereses, kas es esmu un ko gribu - nevienu priekštelpā sastapt nevar.
Tad sekoja higiēna - nekas īpašs, sodas stūkla izpalika.. un uz konsultāciju arī netiku, jo redziet nebiju pierakstījusies - kaut gan zvanot teciu, ka vēlos apskatīt zobu stāvokli.

Pierakstījos uz konsultāciju citā dienā.. Aizgāju, un par 100 eur atbrīvojos no diviem gudrības zobiem. Ir ok. Apskatīja zobus.. bija jālabo 6 caurumiņi.
Pieteicos uz priekšu - lai divās reizēs sataisa visu.
Aizgāju pirmo reizi uz labošanu, sataisīja divus zobus par 100 eur (kaut gan pēc kupona cenas bija jābūt 50 eur, bet pēc mājas lapas cenrāža - 80eur par abiem zobiem). + pārsteigums! "Mēs Jums priekšējam zobām uzlikām plāksnīti par brīvu.. Ja gribēsiet pārējiem, katram zobam 30 eur" - nu skaidrs, ka nekas nav par brīvu! Atrodoties tur vēl neapzinājos, cik briesmīgi ir uzlikta plāksnīte - + protams likta ar domu, ka būs jāliek pārējiem, jo krāsa krasi atšķiras no pārējiem zobiem!
Nu neko - šodien ierados klīnikā atkārtoti - pateicu, ka taisīt neko negribu.. lai noņem to bezmaksas murgu! - noņēma tā, ka smagana asiņoja visu dienu!
Pateicu, ka vairs neatgriezīšos! - šķita, ka viņām dziļi vienalga!

Ā! Protams.. Nekas nenotiek norunātajā laikā! Ilgi jāgaida,lai tiktu uz krēsla.. un tikpat ilgi, lai vispār kaut ko sāktu.. jo daktere visu laiku kaut kur pazūd- laikam kafiju iet padzert!
Māsiņa šķiet neprofesionāla, nobijusies, bet vismaz ir labsidrīga.

Telpas gan ir ok!

A Anna Prokofjeva 26.01.2017

Pilnīgi piekrītu. Apkalpošanas serviss šausmīgs. Stundu sēdi kabinetā, neviens neliekās ne zinis. Blakus kabinetā dakteris kārto kabinetu,zobārstniecības medikamentus, vispār saved kārtībā savus darba instrumentus. Laikam ļoti turīgi un strādā tikai kā hobija pēc. Atnākot pēc pieraksta otrreiz atkal stundu sēdi, neviens neliekās ne zinis. Vēl ir jautājums kā sevi jutīs tā saucamais izrautais zobs,aizdomas ka jāiet būs pie cita zobārsta pārbaudīt vai nav palikušas atlūzas. Nevienam neiesaku iet.Pazaudēsiet laiku un būsiet vīlušies servisā. Necieņa pret klientu. Kā var būt tāda attieksme pret darbu. Brīnos ka viņiem vēl ir klienti?

Z zobārsta krēsls 12.03.2017

Man arī gadījās pabūt šajā iestādē pilnīgi piekrītu abiem komentāriem tādu attieksmi piedzīvoju pirmo reizi mūžā.Gāju divas dienas pirmajā uzlika zāles tad vēl samērā ātri tiku galā,protams arī pa to laiku dakterīte pamanījās veikt citus blakus darbus un man nācās pagaidīt kādas 15 minūte uz tā krēsla. Otrajā dienā gāju tīrīt kanālus diviem zobiem un tad nu sākās manas mocības pa īstam.Pieņemšanā nosēdēju 30 minūtes tad ieaicināja kabinetā sašpricēja narkozi un tad protams dakterīte atkal dara citus kādu svarīgākus darbus un pat pamanījās kādas 2 reizes pat izšaut ārā uz ielas es sēžu ar sašpricēto narkozi 40 minūtes un tad viņa man tikai pievērsās.Iztīrīja salaboja vienu zobu nu protams ka gribēju salabot arī otru. Otram zobam tas pats narkoze gaidīšana 50 minūtes un tad tikai labošana kopā uz tā krēsla pavadīju 3,5 -4 stundas pie otrās stundas tajā krēsla knapi valdīju asaras. Kopā par abu zobu labošanu kanālu tīrīšanu samaksāju 340 Euro Briesmīga attieksme

Mūsu grupa ir izveidojusi lapu vietnē Facebook, kur jūs varat atstāt savus komentārus un sūdzības par Gražina Šandroha ārsta prakse zobārstniecībā: https://www.facebook.com/sudzibas.atsauksmes

Anonims 12.03.2017

Чуть не заразили меня гепатитом С...

M Mandra 08.04.2017

Smeshno ... ili da ili net< cjutj ne bivajet

D dzidra 03.06.2017

Pilnigi noteikti nepiekritu sudzibam par dakteriti. Esmu vinjas kliente jau no 2009. Gada, uzskatu vinju par zinoshu, talantigu stomatologu. Vinja man pa shiem gadiem ir gan labojusi, gan ari izravusi 2vus gudribas zobus. Uzskatu, ka talantigs, savu darbu cienosh un klientus cienosh dakters, kaads ir grazhina, jo, domaju vinja ir ljoti iejuutiga dakterite nekad nenenonaks robota kondicijaa. Ka sheit sudzibaas atzimeja, ka jagaida u. T. T. Domaju, shii dakteriite pirmamkartaam domaa par pacientiem. Un tapec, ja mes ejam pie vinjas, ludzu nevajadzetu shaja laikaa ieplanot ko citu. Jaa, vinja ir savaa zinjaa maksliniece, jo bik. Reizeem pazaudejas laikaa, jo tieshaam aizraujas un sevi velta pacientam. Bet mees visi tachu to gribam, lai mums katram personigi un tikai mums buutu veltits laiks, lai nebuutu taa... Kaa buurishos, 15 min. , un nakaoshais... Vispar, ljoti ceru mani sapratat...

P Peteris Logins 28.02.2018

Это сама Гражина зарегистрировалась и пытает отмыть свою репутацию.

A Arija Kravcenko 24.03.2018

Nee, god.PeteriLogin!
Jums nav taisniba. Es neesmu Grazhina, joprojam esmu vinjas kliente un neesmu vilusies dakterites pakalpojumos.

I ImantsBul 19.02.2018

Nokāš naudu, uzliktie kronīši turas divus mēnešus. Ja ir polise cenšas nosūkt pa tīro, bet kvalitāte klibo. Mēs ar sievu sameklējām sev citu zobārstu. Neiesaku nevienam.

P Peteris Logins 28.02.2018

Добрый день, бы у этого врача пару раз, больше не хожу и вам не советую. Один зуб, в котором была поменена пломба, через несколько месяцев просто отвалилась, притом пломба была поставлена на кариес, как мне потом сказал другой врач. Отношение к клиенту очень плохое, не уважительное, однажды пришлось ждать её около часу из-за того, что она куда-то уехала, а у меня была запись, даже не предупредил меня. И ещё не могу избавиться от её смс рассылку уже пол года, на которую не соглашался, пишу ей звоню, пока без результатно, придёться жаловаться на неё за спам. Но вам решать.

U Ume 05.07.2019

Man ir loti pozitiiva pieredze ar sho zobarstnieciibu un cien. Dakteriti Grazinu. Mani pieneema bez pieraksta sestdienas dienaa un salaboja perfekti prieksheejo zobu par loti pienemamu cenu. Naakoshajaa dienaa man bija jaalido uz aarzemeem un plombe bija izkritusi ieprieksheejaa vakaraa. Kad apzvaniiju visas Riigas zobarstnieciibas sestdienas riitaa,tad neviens mani nebija gatavs pienemt, bet taas dazas kliinikas, kuras pienemtu, nosauca man astronomiskas summas par so pakalpojumu.Shii kliinika bija loti pretiimnaakosa, izpaliidziiga un perfekti sniedza pakalpojumu par normalu samaksu. Paldies dakteriitei Grazinai!

B Blondy 27.02.2021

LABDIEN . Vēlējos pateikt savu pieredzi par so klīniku. Viss it ka būtu labi, bet ne te bija. Pazvanīju, pajautāju vai gatavo protēzes . Teica jā ! Pieteicos uz vizīti noteiktā laikā. Viss bija labi līdz bŗidim kad daktere pateica ka vina negatavos protēzes , nē vnk viņa negrib to darīt ., JO redz vinai esot slikta pieredze ar so visu, godigi biju neaprakstāma šoka no ta ! :((
Varu pateikt vienu .šo vietu es nekad neapmeklēsu un neiesaku arī citiem.