AtrisinātaDental Septiņi - Slikts serviss

Pirmdien zvanu uz Dental Septiņi, izstāstu vainu (sāp gudrības zobs un piepampusi smagana pie tā paša zoba),atbilde varam piedāvāt laiku trešdien. Pēc brīža atzvana un saka,ja jums ļoti sāp brauciet šodien.. Liekas,super serviss! Aizbraucu, zobārste pajautā, kas noticis un pat neapskatoties,kas zobam noticis saka- rausim ārā? Atbildēju,lai vispirms aplūko,kas zobam noticis,vai tiešām jārauj ārā,vai arī ir kāds iekaisums,ko var izārstēt(likās,ka viņa nesaprot ne vārdu,ko saku), atbildēja ,labi,uzgaidiet..
Aizgāja prom uz 20.minūtēm,atnāca atpakaļ,neko nepasakot,neko neapskatot uzsmērēja ziedi un teica,tad tiekamies trešdien.. Biju apjukusi,aizgāju.. Atgriezos trešdien,jo bija oficiāls pieraksts un vēlejos noskaidrot,kas tad man tam zobam ir,atkal nekādu jautājumu, nekādas aplūkošanas tikai sēdieties krēslā un griežam.. Jautāju,lai aplūko zobu un,ko tad griežam? Neko nepaskaidrojot sāka darboties un no gudrības zoba nogrieza smaganu..
Jā,mana vaina,ka otro reizi aizgāju pie šīs pašas zobārstes un nepratām komunicēt,bet ,lai ko viņai teiktu un jautātu viņa neatbild+skrien no viena kabineta uz otru ļoti haotiski.. Trešdienā uz pieciem pieraksts bija gan man,gan vēl vienai sievietei..

S sergejs. 07.06.2018
Ļoti kvalitātivs darbs .

Priekšejus zobus - ieliku cirkonija kroņus
Apakšā 3 implanti ar cirkonija zobiem .super un ļoti atri dezsāpem!☺

L [email protected] 18.07.2018
Lieliska klīnika

Pierakstījos pie dakteres uz ikgadējo zobu pārbaudi.Bija parādijušies pāris caurumi,ko arī uzreiz salaboja. Daktere bija ļoti uzmanīga,iejūtīga un zinoša. Ļoti patīkama atmosfēra,noteikti ieteikšu draugiem un paziņām.

A [email protected] 05.12.2018
serviss

Сломался зуб. Доктор приняла сразу. Боль была сильная. За один раз вылечила каналы и востановила зуб. Быстро сдела слепок и скоро уже будет коронка. На новый год смогу кушать и улыбаться. Было все качественно. Спасибо персоналу! Доктор проффесионалка.

S Sudzibas.lv Admin 05.12.2018

A [email protected] 05.12.2018