Dental Septiņi - Bojājums

Врач испортила зуб, заплатила 170 €.
Врач очень не приветливая, а самое страшное, что она испортила зуб и я заплатила такие большие деньги. После процедуры возвращаясь домой, я заметила что эмаль на зубе снята и прошло 5 месяцев как зуб начал крошится и чернеть. Хочется плакать, что попала к такому врачу, это кошмар. Я живу не в Латвии, а то хотелось бы посмотреть этой врачихе в глаза. Получается это развод, и теперь зуб придётся вырывать. Не советую эту клинику.

19.10.2022

G GRAŽINA ŠANDROHA 02.11.2022

Pēc kanālu ārstēšanas zobs paliek nedzīvs, un ar laiku var kļūt tumšāks, jo nesaņem no organisma nekādas barības vielas, kā arī trauslāks.Plombe jāliek jebkurā gadījumā, tā var turēties zobā visu atlikušo zoba kalpošanas periodu, var sākt drupt, tas atkarĪgs no sakodiena, un slodzes {jo vairāk zobu ir izrauti, jo lielāka slodze}. Ne visos gadījumos tiek ieteikts likt kroni, jo tas ir katram pacientam individuāli, ja paciente būtu vērsusies pie ārsta atkārtoti, būtu bezmaksas saplombējuši, un noteiki ieteiktu uzlikt kroni, jo zobs ir ļoti trausls. tā kā ārstam ir dauzu gadu pieredze, tad pēc kanālu ārstēšanas ne viemēr zobs lūzt, citi pacienti var nostaigāt gadu desmitus un kroni nevajag likt.