www.sudzibas.lv Dental Septiņi Uzbrukums veselībai

Dental Septiņi - Uzbrukums veselībai

Iesniegums Veselības Inspekcijai
Labdien!
Vēršos pie jums ar lūgumu pārbaudīt pie jums reģistrētās Gražinas Šandrohas (reģ nr. 49880000083) sertifikātu autentiskumu.
Es neticu, ka šādi praktizējošam cilvēkam kāda iestāde ir sertificējusi to darīt!
Atnācu pie šī "zobu ārsta" uz konsultāciju ar pilnīgi veseliem (salabotiem) zobiem, ļoti labā sāvoklī (ko varu apliecināt dokumentāli), ar nolūku padarīt tos baltākus. Visi priekšējie zobi dzīvi.
Konsultācijas laikā mani pārliecināja, ka vislabākais esot uzlikt visiem priekšējiem zobiem cirkonija kroņus, jo tas kalpošot ilgi, tas ir ātri un lēti utt, utt..
Palūdza izdarīt pirmo iemaksu. Tā, ka biju gatavojies iet tikai uz konsultāciju, tad līdzi bija tikai 100 eur, ar ko arī pietika.
No visiem dokumentiem man palūdza parakstīt tikai lapiņu par personas datu lietojumu.
Turpat uz vietas divu (!) stundu laikā saurba visu muti, 16, līdz tam veselus zobus. Salaida 5 Šprices ar narkozi.
Asinis gāja pa gaisu, nosmērēja drēbes, no urbju aparāta vidus tecēja ūdens tieši virsū pāri vēderam un biksēm, biju slapjš. Tajā brīdī biju šokā.
Tad „zobu ārste” atjēdzās, ka neesot kāda tur materiāla, un aizsūtīja cilvēku pakaļ to nopirkt. Tikmēr mani aizsūtīja rindā sēdēt un gaidīt!
Narkoze sāka izbeigties un visi 16 saurbtie zobi sāka stipri sāpēt.
Kad atveda „materiālus”, tad sašpricēja atkal visu muti no jauna. Nezinu cik jau vel narkozes tad salaida. Vismaz 2 es vel atceros.

Ielika ātri un pavirši šķībus pagaidu zobus, un pateica, ka tas esot pagaidām un 10 dienas jāpaciešas.
Kad 13. jūnijā ierados pielaikot "cirkonija" variantu samaksāju vel 100 eur jau ierodoties.
Kad man nourba nost pagaidu zobus un uzlika "cirkonija" variantu, - tas bija pilnīgi nelietojams, acīmredzami šķībs. Ļoti šķībs uz vienu pusi, ko varu apliecināt ar bildēm. Turklāt bijām runājuši, ka tie būs katrs zobs atsevišķi, nevis viena liela protēze!

Es kategoriski nepiekritu šādam šķībam variantam. Saurba visu muti velreiz uzlika citus pagaidu zobus, kuri vispār vairs neatbilst nekam.
Lai vai kā lūdzu lai uztaisa kaut cik tos lietojamus mani vienkārši ignorēja un izdzina ārā. Es tūlīt pat atgriezos, jo jutu, ka nevar vairs pat normāli parunāt.
Viens cits cilvēks pat savu rindas vietu ziedoja man, lai sataisa līdz galam, be kad rinda pienāca, viņa man pateica, ka neko netaisīs, jo tam neesot gatava pati, un lai atbraucu uz darba laika beigām.
Visu to var apliecināt arī cilvēki, kas sēdēja rindā.

Atbraucu, bet nekas netika izlabots. Šoreiz saplēsa vel vaigus un lūpas no iekšpuses, un ilgi dedzināja ar ultravioleto gaismu.
Man liekas tas aparāts neatbilst prasībām jo jūtami dedzināja pat caur narkozi!

Turklāt vairākas reizes ar ultravioleto gaismu nolaida pār acīm! Labi, ka tās bija aizvērtas, citādi varētu palikt akls!
Pat caur aizvērtām acīm tā ir ļoti spilgta gaisma! Vel tagad žilbst!

Šobrīd nevaru normāli ne paēst, ne parunāt.
Patreiz esmu vērsies citās klīnikās un citu klīniku ārsti šausmās saķēra galvu kas viss sadarīts.

Uzskatu, ka tas ir maskēts uzbrukums manai veselībai, jo tika izmantoti meli. Vēlāk, kad narkoze salaista, un visa mute saurbta, tad nekas cits neatliek, kā gaidīt kaut jebkādas šīs procedūŗas beigas. Esošais reazultāts ir drausmīgs. Esmu griezies citā klīnikā par ļoti ievērojamu summu steidzīgi labot šīs „zobu ārstes” sadarīto.

Ļoi lūdzu pārbaudīt šī cilvēka, Gražinas Šandrohas (reģ nr. 49880000083) atbilstību ieņemamai profesijai, un vai tiešām Lavijā var ko līdzīgu sertificēt, kā zobu ārstniecību!
Vai arī kādā veidā tiek atzīti citu valstu sertifikāti? Vai veselu cilvēku padarīšana par slimiem ir atzīstama kā ārstu prakse Latvijā?

E ELLIO 18.06.2018

Cerams,ka šādu iesniegumu rakstījāt arī VI, ne tikai te internetā.

Jā, šeit ir kopija

Dainis 18.06.2018

Šeit jums diez vai kāds spēs palīdzēt.

A AmpaLampa 18.06.2018

Kaut kāds vājprāts. Taču, no otras puses tā ir paša bezatbildība pret sevi. Pēc pirmajām aizdomām, ka kaut kas nav ok, es otrreiz tajā iestādē savu kāju vairs nespertu, kur nu vēl paļauties, ka viņi kaut ko pabeigs salabot.
Bet principa pēc es to kantori izvazātu pa tiesām, lai atgūtu nevajadzīgi radušos zaudējumus un vēl morālo. Beigu galā tie ir zobi, nevis mati, kas ataug.

D Dontkillmyvibe 18.06.2018

Nu pēc bildē zobi izskatās daudz labāk. Pirms tam kaut kādi reti , šķībi šausmoņi.

R Rita Efnere 18.06.2018

Tie noteikti ir nourbti un novīlēti, tā teikt - sagatavoti liekajiem. Man tikai liekas briesmīgi pieņemt lēmumu par cirkonija kroņiem, dodoties vnk balināt zobus. Nejau ar varu kāds spieda pieņemt šo piedāvājumu.

C Cietušais1111 18.06.2018

Šeit pirmajā bildē ir tas, kas palika pāri no normāliem zobiem. Augšējie bija laboti, bet izskatījās labi, apakšējie izskatījās labi un pat nebija laboti! Vienīgais trūkums, ka bija dzelteni, jo 6 gadus atpakaļ pīpēju un tā arī nevarēju dabū pavisam baltus pēc tam.

C Cietušais1111 18.06.2018

Tādu procedūru veic, pirms kroņus taisīt. Noslīpē no zobiem nost virskārtu.

Džeina Do 10.03.2019

Tie ir tikai noslīpēti, tieši nakamajā bildē var redzēt, ka pirmie priekšējie zobi izskatās, ka tos taisās iecementēt šķībus, kā izskatās bildē. Vai redzat, kā iet priekšzobu viduslīnija? Ja skatās sejas vidū, deguns un priekšzobu viduslīnajai cits leņķis attiecībā uz seju kopumā.

B Byir2 18.06.2018

Loshara, zobus vajadzeja tirit labak

C Cietušais1111 18.06.2018

Zobi bija pilnīgi veseli. Tas kas bildē ir tas, kas no veseliem zobiem paliek pāri, kad tos apzāģē priekš kroņiem.

C Cietušais1111 18.06.2018

Zobi bija pilnīgi veseli. Tas kas 1. bildē ir tas, kas no veseliem zobiem paliek pāri, kad tos apzāģē priekš kroņiem.

Facepаlm 18.06.2018

Tass viss man nedaudz atgādina epizodi no šausmu filmas "Dantists"

Džeina Do 10.03.2019

Pirmie divi priekšējie zobi izskatās šķībi. Viduslīnija iet citā leņķī.

G GRAŽINA ŠANDROHA 06.04.2019

neadekvāta atteiksme un sūdzība

G GRAŽINA ŠANDROHA 06.04.2019

neadekvātā sūdzība

M Mjauuu 04.06.2019

Priekshkam veseliem zobiem vajag kronjus ?

C Cietušais1111 27.10.2019

- Jo baltiešiem veseli zobi ir dzeltenā krāsā, atšķirībā no citām rasēm...