www.sudzibas.lv Dental Septiņi Krāpšana caur kuponiem

Dental Septiņi - Krāpšana caur kuponiem

Sveiki visiem! Sākumā vispār nebija pat domāts teikt, ko sliktu par šo klīniku, bet palasot atsauksmes, nākas vien piekrist. Domāju, ka zobārstniecība ir pietiekoši svarīga lieta, kur nu jābūt uzticamībai un precizitātei. Tātad mans stāsts:
izvēlējos šo klīniku no gudriem.lv/kuponi, kur salīdzinot ar citām klīnikām, šajā tika apsolīta 20% atlaide zobu ārstēšanai, ja iegādājas zobu higiēnu. Tā kā zināju, ka man noteikti ir arī pa kādam caurumiņam, tad ilgi nedomājot pirku nost (telefoniski viņi apstiprināja arī ātru pierakstu-jau pēc nedēļas) .
Pieraksts bija 12: 00. Zobārsta krēslā tiku tikai 13: 00, visu šo laiku sēdēju uzņemšanā (lieki piebilst, ka mani neviens nesagaidīja, kad atnācu un 12: 20 es nepieklājīgi pati gāju iekšā kabinetā, kur bija pusvirus vaļā durvis, kamēr laboja citam cilvēkam zobus. Jautāju, vai ir kāds konkrēts kabinets, kur man bija jāiet, vai kā, jo tobrīd vēl nesapratu, ka viņa laikam tur ir vienīgā pa visām telpām!) . Tātad, 13: 00 konstatēja 5 caurumiņus, iešpricēja anestēziju pirmajam zobam 3 vietās. Teica, ka jāuzgaida 5 minūtes līdz iedarbosies, bet otrreiz pie manis atnāca tikai laikā ap 13: 55-14: 10. Man jau likās ka anestēzija sāk jau beigties, sāku satraukties un visu šo laiku es ļoti salu nost - uzreiz prātā ienāca jaukā apkalpošana manikīru skolā, kur pat tur bezmaksas modeļiem piedāvā sedziņas uzsegt virsū un žurnālus palasīt, bet šeit nekā..) . Saplombēja pirmo zobu, turpinājām ar otro otrā pusē. Atkal ilgā gaidīšana. Aizdomīgi likās, ka šoreiz iešpricēja tikai 1x. Uzreiz sāku domāt, ka ir taču dažādi anestēzijas veidi un cenas, bet par to man neko nepaskaidroja un nepajautāja izvēli. Droši vien prasīs samaksu, kā par pirmo, bet kāpēc tad 3x mazāk? Turklāt šoreiz arī sāpēja, kad viņa laboja! Salabojot otru zobu, iesāka veikt higiēnu, ko uztaisīja pusi un pēc brutālas zobu diega tīrīšanas (starp citu ar vaļā durvīm, kur stāvēja un gaidīja pārējie cilvēki) aizskrēja uz otru kabinetu, jo manāmi arī mana paziņa sāka pieļaut domu doties prom, jo arī viņa pieraksts kavējās un daktere nelikās ne zinis. Man nepateica, vai varu celties, vai samaksāt vai ko man darīt. Aizgāja pie tā puiša uz ~pusstundu, atnāca atpakaļ un turpināja zobu higiēnu man līdz galam. Protams arī visu šo laiku, viņa skrēja atvērt ārdurvis, atbildēja uz telefona zvaniem utt. Likās diezgan nehigiēniski, kaut gan nezinu vai katrreiz, bet dezinfekcijas līdzekli izmantoja uz cimdiem. It kā neko sliktu vēl nedomāju, biju diezgan apmierināta, nodomāju, ka katram jau gadās kāda neveiklāka diena darbā, bet tad pie samaksas, viņa atteicās dot 20% atlaidi, kā sākumā biju jautājusi un viņa apstiprināja, ka jā būs. Rādīju viņai viņas klīnikas mājaslapas cenrādi, saku, ka tur norādīts tāda cena kādu viņa man tagad nosauc, kur tad ir tā atlaide. Daktere saka, ka viss jau ieskaitīts un tik smejās. Diezgan ilgi cīnījos par taisnību, kopā lēnām visu rēķinājām uz mana telefona kalkulatora, jo tomēr atlaide bija tas iemesls kāpēc vispār atnācu šurp, bet beigās piekāpos viņai, jo palika žēl ilgi rindā sēdošās meitenes.. Tātad, tai atlaidei neticiet - tās ir muļķības!
Mazliet aizdomīgas domas vēl pēc tam man raisījās par to, ka iespējams viņa man salaboja tikai 2 zobus, kaut arī rēķinā pieskaitīja par 3 zobiem (abi bija blakus pie vienas anestēzijas tāpēc līdz galam nezināšu) . Ja ietu vēlreiz, liekas, ka noteikti teiks, ka bija jālabo 6 zobi, nevis 5, jo viņa minēja ka nākamreiz tad salabosim atlikušos 3 zobus (bet es tiko samaksāju jau par 3 zobiem nevis diviem!) . Varbūt es pārklausījos, varbūt viņa pārteicās, bet tomēr to mēs neuzzināsim, jo otrreiz atsakos doties turp. Čekā arī nav uzskaitīts, cik samaksāts par anestēziju, cik par higiēnu un cik par plombēm, bet tikai viena summa par 1 pakalpojumu - tātad iespējams nākošajā reizē es nemaz neko nepierādītu, cik tad zobus salaboja, jo higiēna man bija ar kuponu atlaidi - arī viltīgi sarēķināta summa. Atgriežoties vēlreiz par 5 vai 6 caurumiem.. Man ir bilde telefonā, ka zīmējumā uz papīra viņa iekrāsoja 5 caurus zobus, bet beigās man viņa iespējams rādīja (vai varbūt nākamreiz rādīs) pēkšņi 6 izkrāsotus zobus (caurumus) . Ja jau teica, ka 3 šodien un 3 nākamreiz... Ej nu pierādi ko un kā. Tomēr sīkumi, bet gala kopsummā - nepatīkami. Žēl, ka tā, bet godīgumam jābūt! Mana uzticība diemžēl pazuda..

22.07.2019

C

Joe Rogans👽 23.07.2019

Nu gan baigais domraksts sanāca. Man bija tā, ka aizbraucu uz Cēsu '' Zobārstniecības speciālistu klīniku". Tur ir vislabākais aprīkojumus un profesionāli zobārsti. Pa 15 saplobē zobu, protams 50€ par vienu, bet toties par plombi nākotnē nebūs jāuztraucas. Arī viss tur ir maksimāli moderns un ir komforts.

G GRAŽINA ŠANDROHA 24.07.2019

97,00 EUR
3 HELIOPL
PILNA MUTES HIGIĒNA
AR CIEŅU DENTAL 7

E ELLIO 23.07.2019

Ja autors ietu reizi vai divreiz gadā uz zobu profilaktisko pārbaudi, varbūt nebūtu tie 5 caurumi zobos?

E ELLIO 23.07.2019

Nu bet Rīgā ir tik daudz klīniku! Arī par zemākām cenām. Tie paši veselības centri, poliklīnikas.Varbūt pirms gudri runāt par augstajām cenām, derētu painteresēties cik viss maksā,lai uztaisītu kabinetu? Es domāju oficiālu, ar reģistrāciju un licenci.Cik maksā iekārta, sterilizācijas aprīkojums? Instrumenti, materiāli?Telpu īre, plus komunālie?
Un vēl pastāv iespēja staigāt ar cauriem zobiem,ja dentistu cenas atbaida.

C critical thinker 23.07.2019

tu vēl pasūdzies, ka par minimālo strādā, visa nauda kabinetam/īpašniekam aiziet :p nē, protams, salīdzinot ar us cenām, jūs jau te par velti...

C Chewic 24.07.2019

Pie zobārsta pēdējo reizi biju, kad vēl nebija 18.. Līdz šim sūdzību nebija, vēl aizvien pat enkas nesāp, zobus cītīgi tīru 2x dienā un saldumus ēdu ar saprātu. Nez, laiks ātri paskrēja.. Turpmāk pacentīšos iet biežāk, tik jāiekrāj nauda tādam priekam. Paldies ELLIO par padomu! :)

C critical thinker 25.07.2019

ellio labprāt tevi pieņems. viņa/viņš pieņem tikai tādus, kam nekas nav jādara

R RXX 23.07.2019

Šis stāsts ir pilnīgs murgs, sākot no “ieraudzīju kuponu, ak, jā, man noteikti ir pa kādam cauruminam”, beidzot ar zobārsti-maratonisti, nerunājot par to, ka higiēnu piedāvāja PĒC labošanas...šausmas!

C Chewic 24.07.2019

Nemāku spriest vai šausmas, bet detalizēti un godīgi izstāstīju kā man gāja, varbūt citiem cilvēkiem tas noderēs! :)

G GRAŽINA ŠANDROHA 24.07.2019

paciente atstāja DENTAL SEPTIŅI

97,00 EUR
3 HELIOPL
PILNA MUTES HIGIĒNA
AR CIEŅU DENTAL 7

E ELLIO 04.08.2019

Nē, es nestrādāju par minimālo algu, par tādu algu es no mājas laukā neizietu.