www.sudzibas.lv Dental Septiņi Krāpšana caur kuponiem

Dental Septiņi - Krāpšana caur kuponiem

Perkamkopā iegādājos kuponu pie higiēnista, aprakstā bija rakstīts 40 līdz 50min bet reāli darbu izdarīja pavirši un pagāja tikai 15 min.
Ar netīru muti izlaiž ārā visus matus ar pastu noemērē, ļoti slikts serviss! Cilvēki neuzķeraties uz šo miskastes iestādi!
Tā bija mana pirmā reize un sapratu, ka man izpildīja tikai 2 funkcijas no visas procedūras

08.04.2022

н Наталья_1049 08.04.2022

2 года подряд хожу в эту клинику к гигиенисту по купонам. Очень приятный и приветливый врач - делает всё тщательно, все этапы процедуры, как написано в описании. Сама процедура длится чуть меньше часа. Врач очень общительная, с ней можно обсудить многие вопросы относительно состояния зубов - она даёт ценные комментарии и советы.

D Dace_Skuja 11.07.2022

man pilnigi tapat notika sodien. apraksta mineta stunda, bet reali higiena aiznema 18 min un tad vel 7 min zusmereja pastu. Looooti ipatneja meistare, nesaka ne varda un smird pec cigaretem. esmu totali neapmierinata ar servisu. iztirit zobus es varu pati.

A AbolsXS 19.09.2023

Laiks higiēnista apmeklējuma atkarīgs no mutes dobuma stāvokļa . Ja pacientam ir veseli zobi, gandrīz
Nav aplikuma- stipra iejaukšana var bojāt
Zobu emaliju