www.sudzibas.lv Dental Medical Slikts servis, krāpšana

Dental Medical - Slikts servis, krāpšana

Biju vairākkārt labojusi zobus šajā klīnikā, diemžēl bija sanācis pašai vairākkārt pārcelt/atcelt vizītes, par ko biju brīdināJusi nevis vienkārši neierados.
Bet problēma rādījās ar entodontistu, atkarājas nopietnas problēmas ar kanāliem, teica Cenas, tā dēļ, ka par trīs zobiem kopā teica, ka būs 1000€, es drošības pēc aizgāju uz konsultāciju citur.
Ir skaidrs, ka kanālu ārstēšana un it īpaši pārārstēšana nav nekas lēts, bet lai vēlreiz pirms vizītes pārliecinātos, kādas varbūt izmaksas, zvanīju, lai precizētu, vēlāk man atzvanīja un teica, ka tad nepatika ārstei, kura taisījās man labot zobus un ka kaulēties ar viņiem nevar, savukārt es nebiju minējusi nekādu kaulēšanos, godīgi teicu, ka mulsina, ka citi ārsti pat neizskata par iekaisumu to, ko man teica labot, tikai tāpēc gribēju pārjautāt, vai tiešām par visiem zobiem būs jāmaksā vienādi, ja savādāka situācija.
Beigās klientu speciāliste Saka pārmest, ka iepriekš arī esmu atcēlusi vizītes un viņi labprāt pēc šīm diskusijām man atceltu vispār šo ārstēšanu. Es protams izmisumā, jo biju gatava iet, gribēju tikai saprast cenu amplitūdu vēlreiz!
Vai nu ārste pārāk emocionāli uztvēra, vai vienkārši nekompetents speciālists, kas nesaprot, ka man ir tiesības salīdzināt Cenas tirgu un uzdot jautājumus. Ļoti žēl, un beigās rādījās sajūta, ka mēģināja no manis iekasēt vairāk nekā vajag, jo zinājā, ko nākotnē gribu vēl darīt, bet kad saprata, ka saku šo pētīt padziļināti, izdomāja atcelt.
P. S. Ar citiem speciālistiem bija laba sadarbība, šīs attiecas tikai uz entodontistu. Pārējais personāls likas ļoti atsaucīgs, bet diemžēl tā dēļ, ka rādījās tāda situācija neatgriezīšos un neiesaku šo uzņēmumu, jo izskatās, ka klients nerūp, pat nepiedāvāju citu ārstu, vienkārši teica, ka atcels, bet žēl.

E ELLIO 15.11.2023

Un nedod Dievs, nabaga ārstei kaut kas nesanāks ar Jūsu kanāliem un viņa būs vainīga un dabūs vazāties pa visādām instancēm un pierādīt savu taisnību. Tādus labāk prom no acīm, lai institūts krāmējas.