www.sudzibas.lv Dental Art Par zobārstu Abdulkarim Alkadi

Dentalart.lv - Par zobārstu Abdulkarim Alkadi

29.06.2012.es biju šajā iestādē uz zobu higiēnu ar atlaižu karti.
Zobārsts atrada 3 labojamus zobus.Viens notiem-mazais priekšzobiņš man
jau sāpēja ,tāpēc pajautāju,cik maksātu ja es labotu pie viņa/mana zobārste bija atvaļinājumā/.Zobārsts Alkadi teica 20.ls.Es pikritu un pierakstījos uz 0607.2012.
06.07.2012. ,kad apsēdos krēslā,ārsts gribēja dot injekciju pret sāpēm,es nepiekritu,
jo priekšējos zobus parasti laboju bez tās,bet ārsts kategoriski pateica,ka vajag un špricēja kādas zāles.Viņam palīdzēja brālītis.Viņ man ļoti ilgi borēja,ļoti ilgi plombēja-ar lāzeru.Tad brālītis sarēķināja maksu par šo zobu,tā bija 40.ls.Biju šokā par 2 x dārgāku maksu!!! Kad es pateicu ko man 29.06.2012. solīja ārsts,viņš lepni man
priekšā noplivināja savus papīrus un teica,ka es varot pārbaudīt,viņš esot visu pareizi sarēķinājis... Es teicu ,tam nav jēgas,jo es nepārzinu viņu rēķinus,bet toreiz piekritu tam ko man solīja ārsts.Tad brālītis pateica -nu ja viņš tā teica,tad,tā arī būs un.....pazuda,nerādījās ne brālītis,ne ārsts...,lai vismaz pieklājības pēc man to visu
apskaidrotu! Atnāca tikai kasiere un teica,ka laikam nebija domāts ka vairāk darba..
Man nekas neatlika kā visu nomaksāt,baidījos,ka manus datus nepārsūta Creditreform firmai
Bet ar to jau vēl viss nebeidzās.Visu es sāku nojaust...kad izgāju uz ielas,kad sāku atkal sajust žokli un ar mēli taustīju sāpošo zobiņu un caurumiņu-tas nemaz nebija salabots!
Arsts ,kā sapratu,bija ilgi borējis citam,blakus lielākam zobam veco plombu un tad plombējis ciet... Varbūt tas darbs kopumā viņu iestādē varētu maksāt otrtik,,, Varbūt viņi tā dara lai nopelnītu lielāku naudu... To jūs varētu pakontrolēt,pārbaudīt - kā vispār strādā ārsts Alkadi.Man par pārlaboto zobu sūdzību nebija un nekāda saruna par šo zobu nebija vispār.Tagad saprotu,kāpēc viņš uzstāja par pretsāpju injekciju.
Nomērdētā žoklī es nejutu,ka tiek labots blakus zobs.
Tas ir arī viss!!! Gaidīšu jūsu atbildi! Es arī esmu medicīnas darbiniece.
Mans [slēpt]@inbox.lv

administrācija Pārstāvja atbilde 03.10.2012

SIA "Dental Art" ir iepazinusies ar Jūsu sūdzību. Lai noskaidrotu radušos pārpratumu, lūdzam uzrakstīt mums vēstuli iesnieguma veidā, kurā izklāstīta pretenzijas būtība. Vēstuli var sūtīt uz epastu [email protected] vai ierakstītas vēstules formā uz adresi Rīgā, Lāčplēša iela 35-6, norādot vārdu un uzvārdu. Mēs izskatīsim radušos situāciju un sniegsim Jums atbildi rakstiskā veidā.