www.sudzibas.lv Dental Art Zobu Higiēnists

Dental Art - Zobu Higiēnists

Labdien! Internetā jau sen figurē DentalArt reklāma par zobu higiēnu ar atlaidi+dāvanu. Apmēram 3 mēn. atpakaļ arī es uzrāvos uz šo reklāmu. Gribu piebilst, ka man ir gingivīts un ir nepieciešama rūpīga tīrīšana, jo iekaist smaganas.
Šajā iestādē- pirmkārt- strādā ļoti jaunas ārstes, likās, ka ir vēl studentes vai tikko meitenes ir beigušas mācības. Viss varbūt būtu nekas, bet zobus man iztīrija pavirši-var teikt tikai priekšējo zobu rindu, kur bija visredzamākais zobakmens. Palika arī nogulsnes no (laikam) kafijas. Tā laikam ir tā atlaides cena! Jo lētāk, jo nekvalitatīvāk.
Tagad pēc 3 mēn. man iekaisa un uzpampa smaganas, dēļ tā, ka nebija noņemts viss zobakmens un kārtīgi viss iztīrīts- aizgāju pie higiēnista citā vietā un man rūpīgi visu iztīrīja, zobi arī ir balti un smuki- un tikai par 5ls dārgāk.
Tā ka tauta- neuzķeraties uz reklāmu!

B bea 20.02.2010

Man par so kliniku cits bedu stasts - arsts mani vizites laika apsmeja, kas pats par sevi ir loti pazemojosi. Ir teiciens - skopais maksa divreiz. Te nu tas paradas dzive!

Un viena no pasam it ka dargakajam Rigas klinikam, kur eju tagad, starp citu ir ne tikai letakas cenas dazam manipulacijam, bet loti jauka attieksme pret mani ka pacientu.

Z Zebra 23.02.2010

iesakiet, lūdzu, kādu labu un ne pārāk dārgu zobu higiēnistu!

A Anita Kārkliņa 08.03.2010

Man ļoti patika higiēniste Tīraines ambulancē, ļoti laipna, iejūtīga un cena arī ļoti pieņemama-15 Ls.

J Jānis 31.05.2010

Atsaucoties uz spožo reklāmu internetā, biju nolēmis savest kārtībā savus zobus, un pārliecinājos par visiem zināmo patiesību "Ne viss ir zelts, kas spīd." "Dental art" ir neprofesionālu, nemākulīgu un ambiciozu tikko kā skolu beigušu jauniešu kompānija, kas neprot strādāt ne tikai savā darbības lauciņā, bet arī ar cilvēkiem vispār. Kopumā ieliku 8 plombes, 6 no kurām izkrita pusgada laikā. Attieksme bija neprofesionāla, pat rupja un lecīga. Savu kāju vairs tur nesperšu. Atsāpināt neviens tur neprot.

K Katja 23.07.2010

ak, konkurenti konkurenti..:) Dental Art ir burvīga klīnika ar profesionāliem zobārstiem, bet skaudīgi konkurenti nevar ar to samierināties..:)

P peecis 20.08.2010

Briesmīga krievu iestāde! Strādā tur tāds Sergejs. Šķietami, viņam tas pasākums arī pieder.
Liekas, ka taupīts tiek maksimāli uz visu, tai skaitā uz zālēm. Droši vien sen jau beidzies derīguma termiņš, jo anestēzija vienkārši neiedarbojas. Ļoti nemājīgas un negaumīgi iekārtotas telpas.

B bea 23.08.2010

Man pēc Sergeja "kolosālās" ārstēšanas zobam nervu nācās izņemt. Cenas tur oi-oi-oi. Turklāt nav saprotams, kā tas vispār nākas, ka ārsts naturāli apsmej savu pacientu.
Vairākos saitos par šo kantori tiek rakstīti cildinoši komentāri, tikai rakstītājs viens un tas pats... Stila kļūdas nodod.

L lopesa 23.08.2010

smaida līnija arī tāds pats vaņučija kantoris...

P Pacients 15.11.2010

DentalArt tā ir čuhņa! ārprāc kas tur ir par ūķi, vienīgais ko viņi zina tas ir naudu paprasīt! Saku to kā neapmierināts pacients kuram ārsts pasaka, ka viņam nav nepieciešamo instrumentu lai veiktu manipulāciju, jo īpašniekam negriboties tērēt naudu uz jauniem instrumentiem, mhhh, tad sanāk, ka viņi taupa uz darba kvalitātes rēķinu, un lai cik būtu labs ārsts ar veciem urbjiem utt., laikam labi sataisīt zobu nevar!!! Laikam ka šī klīnika var izcelties tikai ar labu mārketingu, bet par klientu viņiem ir nospļauties!

Lai jums veicas izvēle protams ir jūsu ziņa!

G Gunta 03.03.2011

Labdien, Tīrainē tiešām ideāla, laipna daktere Andra! vina strada viegli, vispar nevar just sapes! pec vinas apmeklejuma visi iet tikai pie vinas!

E Elizabete 29.06.2011

Dental ART! Mana milaka zobarstniecibas iestade, visi loti draudzigi un jauki, izdaris visu ar taviem zobiem, ko vien vares, pozitiva gaisma. Un dakteris Sergejs ists profesionalis. VIENKARSI SUPER CILVEKS! Man cita daktere bija ielaidusi zobu, nepietiekami iztirijusi pirms lika blombi un zobs saka sapet un pat zoba gabals atluza, bet aizejot pie daktera Sergeja, vins mani nomierinaja, kad zobs nav jarauj ara, bet varam kartigi iztirit, ielika zales divas reizes un izveidoja briniskigu blombi, kad pat redzet nevar kad dalja no zoba ir blombe. Ista makla, paldies jums par jusu pulem!!!

Vienmer uzticiga jusu kliente
Elizabete

A Anete 15.07.2011

Nopērkot akcijas kuponu higiēnista apmeklējumam, ierodoties, izrādījās, ka uz vienu laiku esam pierakstīti vairāki cilvēki. Administratore paskaidrot neko nevarēja, situāciju īpaši pat necentās atrisināt. Ar lielu uzstājību, naudu par nenotikušo apmeklējumu atdeva, lai gan centās no naudas ņemšanas atpakaļ atrunāt, piedāvājot pārrakstīties vēl kaut kad...
Tā kā ļoti nekompetenta, haotiska iestāde.

S Santa 16.07.2011

Mīļie, cilvēki!
Viss ir pavisam vienkārši! Tīriet zobiņus un nekāds zobakmens jums neveidosies un gingivīts arī pat netuvosies, tākā vot! Jauku jums dienu! :)

L Liene 07.12.2011

Varu piekrist tiem, kuri saka ka Dental Art strādā jauni, nepieredzējuši, ambiciozi un, teiktu, nemākulīgi ārsti.
Pie zobu higiēnista neeju pirmo reizi, bet pēc Dental art apmeklējuma manas smaganas ir uzpampušas un ēšana sagādā grūtības.
To, ka tas ir krieviski runājošo kantoris- tā tas ir, bet, ja ārsti būtu profesionāļi- tad tas būtu vienalga.
Vizīti pie higiēnista nopirku Internetā, un vairāk tādas kļūdas neatkārtošu.
Tad noteikti labāk samaksāt vairāk, un dzīvot bez problēmām.
Noteikti NEVIENAM NEIETEIKTU apmeklēt šo iestādi.
Tiem, kuri raksta, ka baigi forši- vai nu viņi tiešām nezin, kas ir forši, vai arī ir tur strādājošo draugi, radi vai paziņas.

M mmm... 03.07.2012

labi teikšu tā ka nevaru salīdzināt kā ir citur, tāpēc par to arī neko nerakstīšu, bet es biju dental art un man zobārste tik ļoti patika, ka viņa varētu ar mani darīt ko vien vēlas :D nu labi sievietēm jau tas drošvien nebūtu tik svarīgi, bet tas ir fakts klientus var piesaistīt ar pamatdarbību nesaistītas lietas :)