www.sudzibas.lv Dental Art Slikts serviss, necieņa

Dental Art - Slikts serviss, necieņa

Uz vīzīti pie zobārsta ierados plkst. 8.55 savlaicīgi, vīzīti iepriekš telefoniski pieteikta bija 9.00. Man nācās gaidīt 25 minūtes uz vīzīti, turklāt šai klīnikai nav automašīnas stāvvietu, līdz ar ko sākumā biju rēķinājusies ar autostāvvietu uz stundu, taču klīnika kavēja manu laiku un par stāvvietu nācās maksāt par divām stundām. Ļoti dārga klīnika, par mazu plombi, anestēziju un apskati samaksāju 170 eiro. Ar cenu rēķinājos, tomēr klīnika pašā Rīgas centrā, bet attieksme par šo naudu nekāda. Neciena pret klientiem, klientam, kurš maksā par 40 minūtēm 170 eiro ir jāgaida pusstunda. Neiedomājami, nekur citur par mazākām summām nav likts tik ilgi gaidīt. Neiesaku nevienam. Necieņa pret saviem klientiem, kuri tomēr samērā ar Latvijas algām maksā 170 eiro. Turklāt zobārstiem ar citiem pacientiem laiku nekā aizkavēt nevarēja, jo darbs zobārstiem sākas 9.00. Nevienam neiesaku šo klīniku, kur klienti nav pirmajā vietā!

10.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (5)

Good Intentions 10.01.2022

Zvana laikā vajadzēja noskaidrot vai klīnikai ir stāvvieta un gaidīt, tas arī ir normāli. Pats arī esmu gājis un cenas augstas tāpat arī 2 reizes nācās atgriezties.

L littlechimpunk666 10.01.2022

Nekur nav rakstīts internetā par klīnikas stāvvietām. Es nesūdzos par samaksu, ko jau minēju augstāk, bet par to, ka man nav jāgaida pusstunda kamēr zobārsts dzer kafiju, piemēram. Es neeju uz kakta kantori, bet tomēr uz diez gan prestižu klīniku. ;) Esmu aizņemts cilvēks un man pusstunda kavēšana nozīmē sačakarētu dienu biznesā.

G Gulbenietis 10.01.2022

Par stāvvietu piekrītu pingvīnam. Vajag noskaidrot iepriekš. Tā tomēr nav Rēzekne :D. Ilgu laiku dzīvoju Rīgā, bet tāpat pirkt brilles ar hameleoniem un -2 braucu uz mazpilsētu. Labi, Rīgā zināju dažus lētus zobu dakterus, bet tur bija rindas. Brilles filmanā, budžeta variants 250 eur - mazpilsētā 70. Maza plomba tev 170, mazpilsētā diez vai 30 eur pat sanāktu. Tajā laikā braucu ar džipu, bet tāpat ar visu degvielu ekonomija bija graujoša ;).

L littlechimpunk666 10.01.2022

Internetā par stāvvietām tiek minēts tieši nekas. Ja būtu stāvvieta, tad arī tas butu atzīmēts mājaslapā. Un neviens par cenām nesūdzas. Neesmu cilvēks, kas zobus labo kaktu kantoros, vienkārši esmu labojusi arī citās prestižās klīnikās un tur minuti pa minūtei pienem klientus, pusstundu vēl nav nācies gaidīt. Man ir pieredze ar labām klīnikām. Zobus nemaz zem 100 eiro neesmu labojis. Un uzskatu, ka tas ir normāli, ka attieksme arī maksā un gaidīšana nebija normas robežās max 10 min.

G Gulbenietis 10.01.2022

Kaktu kantori sataisa zobus tā, ka desmit gadus veca plomba uzvedās un izskatās, kā jauna. 100 eur ir nesamērīgi liela cena par mazu plombu. Kaktu kantoris, pēc taviem vārdiem, ir poliklīnika. Ja nav minēts nekas par autostāvvietu, tad vēl, jo vairāk nav par ko dusmoties. Tu taču pats izvēlies, kur likt mašīnu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes