www.sudzibas.lv Dental Art Slikts serviss, attieksme

Dental Art - Slikts serviss, attieksme

Ārstu attieksme "atfutbolēt" klientu kolēģei un lobēt citu kantori nepasakot tā cenas, novilcināt laiku un naudu par darbu, kas līdz galam netiek padarīts, beigās atrunājoties ka ir nepietiekams nodrošinājums. Ar skaistiem vārdiem un neprofesionalitāti ši iestāde sevi ir apliecinājusi no sliktākās puses, neuzķeraties uz reklāmām! Nevienam neiesaku šo iestādi! Jo:
Iesāku labot vecu zobu, kam izņēmu sudraba plombi, pēc mūsdienu metodēm taisa ciet sakņu kanālus, ko iesākumā ārste (vārdu neminēšu) pasaka ka redz rentgenā divus (kaut citā zobārstniecība visu lieliski parādīja un man kā nezinātājam bija skaidri redzami visi četri sakņu kanāli); pierakstoties uz nākamo seansu minētā ārste itkā nevarot paņemt, bet izrādās varēja, jo visiem rindas pierakstā nav izskaidrojuma, un citi kolēģi rausta plecus, tad kāpēc vajadzēja teikt ka var ņemt!? beigu beigās viņa aroda kolēģe aizsūtīja (lobēja) uz tehniski nodrošinātāku kantori kas vēlējās noplēst ap 170eur vairāk kā salaboju nu jau pie kompānijas, kas ir apliecinājusi ar savu caurskatāmību un profesionālismu!

B