www.sudzibas.lv Dental Art Nekvalitatīva zoba labošana un pretīga attieksme

Dental Art - Nekvalitatīva zoba labošana un pretīga attieksme

Pagājušajā nedēļā sakarā ar manas stomatoloģes atvaļinājumu sanāca apmeklēt šo zobārstniecības iestādi. (uzķēros uz visuresošo reklāmu internetā un 10EUR atlaidi pirmajam apmeklējumam)
Uzņemšanā "mazliet pagaidīšana" vilkās 22 minūtes (tādējādi nokavēju nākamo tikšanos). Ne uzņemšanas dāma, ne stomatoloģe pat neuzskatīja par vajadzīgu atvainoties par garo gaidīšanu.
Ārste Alla Druzjaka 45 minūtes laboja priekšzobu (blakus zobu ar identisku problēmu un daudz kvalitatīvāk, mana daktere salaboja 25minūtēs un par identisku cenu kā šajā klīnikā(ar atlaidi)). Dr. A.Druzjaka priekšzobu uztaisīja par pāris milimetriem garāku un biezāku kā blakus esošais. Uz maniem iebildumiem, ka tas ir traucējoši un nesmuki un lai novērš, daktere iebilda, ka pieradīšu un būs labi. Pagājusi gandrīz nedēļa, bet nav ok, grūtības sagādā ēšana un runāšana.
Kad palūdzu, lai dr. A.Druzjaka uzraksta, kādu zobu ir labojusi un kas ir veikts (darba vietas medicīniskajai kartei), ārste vairākkārtīgi atteicās to darīt. Tikai pēc tam, kad pateicu, ka esmu šajā klīnikā bijusi, zobu labojusi un norēķinājusies par ne pārāk kvalitatīvi veiktu darbu, ļoooti neapmierinātu ģīmi beidzot uzrakstīja izziņu.
Nāksies sagaidīt savu stomatoloģi no atvaļinājuma un atkal šķiest naudu un laiku, lai viņa izlabo A.Druzjakas nekvalitatīvo "meistardarbu".
Pārējiem potenciālajiem šī zobārstniecības iestādījuma apmeklētājiem silti ieteiktu izvēlēties citu zobārstniecības klīniku.

I

I iuga 20.05.2014

Pat šajā sudzibas.lv mājas lapā šī klīnika bezkaunīgi reklamē savus nekvalitatīvos pakalpojumus.
"Ideāls risinājums" (dental art sauklis), ja vēlaties maksāt vismaz divreiz, lai citā zobārstniecības klīnikā novērstu Dentalart dakteru sastrādāto.

I iuga 24.05.2014

uzas s etim kabinetom zubnov vracei:(
ne komu ne sovetuju!!!