www.sudzibas.lv Dental Art nejauka attieksme pret bērniem

Dental Art - nejauka attieksme pret bērniem

Gāju ar bērnu dēļ smieklu gāzes. Laika, naudas un nervu bezjēdzīgs patēriņš.
Pirmā bērnam uzbrsuca Allas māsiņa, pasūtot mājās, bet pēc tam Alla bērnu nikni izbāra. Bērnam sākās skaļa raudāšana mūs izdzina ārā. Kaut bērns neatvēra zobārstei muti, man noplēsa 30 Eur.
Un pirms tam 20 min gaidījām pēc noteiktā laika, nesteidzās ņemt ātri pēc iepriekšējā pacienta un arī neatvainojās.
Nevediet tur bērnus, bailes no ārstiem tikai pieaugs!

I

E ELLIO 11.08.2017

Vediet savu bērnu uz Stomatoloģijas institūtu. Ja bērns never muti un taisa histērijas, ne ārstam, ne māsiņai nav pienākums tēlot psihologu un pierunāt Jūsu bērnu. Lielākā problēma sākas ģimenē.

Z zimba 11.08.2017

zobārsti ar šo darbu pelna maizi sev un ģimenei, ja atnāk klients un neteaisa muti vaļā, tad bļin, ko darīt, ja tajā laikā varēju jau labot citiem cilvēkiem. Šī nav zobarstniecības problēma, bet ģimenes problēma

Likumsargs 11.08.2017

Šajā klīnikā ir divas zobārstes Allas!
Pie vienas no Allām es esmu ārstējies un teikšu, ka nevienā citā klīnikā ar mani tā nav auklējušies, kā šajā klīnikā!
Cik esmu bijis šajā klīnikā, nekad neesmu dzirdējis nevienu rupjību no personāla puses!

B biznesaklients 25.08.2017

Un 30 eiro no jums paņemt viņiem ir tiesības. tas, ka jūsu bērns nebija gatavs procedūrai neatceļ to, ka pieraksts bija un jūs tērējāt viņu laiku.
Pat gadījumos, ja neatceļ vizīti vismaz dienu iepriekš un neatnāk, piedzen soda naudu.
Bet par to, vai bērns mācēs uzvesties pie ārsta ir jārūpējas jums