www.sudzibas.lv Dental Art Attieksme pret pacientu

Dental Art - Attieksme pret pacientu

Dental Art šantazē pacientus, liekot apmaksāt jau apmaksātos čekus. Biju samaksājusi par zobārsta pakalpojumiem, bija čeks izdrukāts un ar roku uzrakstīts, taču ārstējošā ārste Alla un asistente Ņina centās pierādīt, ka pakalpojums nav apmaksāts. Viņām vispār neko nevar pierādīt, apvainoja mani gan apmeklētāju (pacientu), citu ārstu un asistentu klātbūtnē, gandrīz uztaisīja mani par afēristi, kura saņem viņu pakalpojumus un nemaksā. Pēdējā reizē bija izsaukuši kaut kādu dāmīti, kura tomēr atzina Dental Art kļūdu un teica, ka nauda kasē esot. Čeks nebija ievadīts. Kāpēc? Kas atbildēs uz šo jautājumu. Bet pacientam par Dental art blēdīšanos, aizpildot deklarāciju, neatmaksā 25%.Kur skatās VID?Neiesaku apmeklēt šo zobārstniecības klīniku.