www.sudzibas.lv Dental Art Ārprātīgas cenas

Dental Art - Ārprātīgas cenas

Visi zobu ārsta un higiēnista pakalpojumi i kļuvuši nereāli dārgi! Ierodoties Latvijā domāju ka ir labāk atbalstīt Latvijas “preci”, bet diemžēl tā nav - nogaidot 40 minūtes pēc pieraksta laika man “noplēš” 60 € par zobakmens noņemšanu! Tad tiešām man ir lētāk atnākt pie zobārsta Stokholmas centrā nekā braukt uz Latviju.. Esmu ļoti vīlusies cik ļoti cenrāžu skala ir pacēlusies, ar cieņu - laura.

16.03.2019

Ni nikit 7777 16.03.2019

60 евро за чистку от камня - это дешево) мне вот зуб вырвали не до конца за эти же деньги-ну 65 )))

Ni nikit 7777 16.03.2019

а зуб то один чистили или все?поясните а то не понятно

Kolta 16.03.2019

Diez vai Stokholmā Tu izbrauksi cauri tikai ar 60€.

veesaa007 16.03.2019

Smieklīgi- kāda "Latvijas preces" atbalstīšana? Vienkārši cerēji pa lēto tikt cauri, a te izrādījās Eiropas cenas. Pilns ar tādiem gudriniekiem, kam savā mītnes zemē cenas ir par augstu, tad nu atbraucot uz Latviju, uz dažām dienām, grib veikt pilnu apkopi.

El ELLIO 16.03.2019

Nu bet kas Tev liek braukt uz Latviju un tīrīt zobakmeni pa 60 EUR? Lūdzu, tīri to Stokholmas centrā. Tur viena vizīte maksā 60 eur, kurā uz Tevi tikai paskatās.

Ce Celiniece 1 st atpakaļ

Būtu izbraukusi līdz Jelgavai, higiēnu par 35eur uztaisītu. 60eur Rīgai ir adekvāta cena.
Es gan te neredzu nekādu dižo atbalstu Latvijas precei, par klientiem zobārsti un bigienisti nesūdzas arī bez Zviedrijas ekonomiskajiem bēgļiem. Gribēji lētāk, sanāca ar-nu vairāk kā domāji, bet nu mūsu “cūkkūtī” arī viss iet uz priekšu.