www.sudzibas.lv Denta Maldināšana ar to, ka strādā visu diennakti

Denta - Maldināšana ar to, ka strādā visu diennakti

Itkā skaitās diennakts zobārstniecība, bet patiesībā nav. Naktī no 19. Uz 20. Aprīli sazvanu. Saku ka pēc stundas varu būt, jo jābrauc no Jelgavas. Šī miegainā balsī ņurd un cenšas atrunāt (acīmredzot iztraucēju no miega) . Aizbraucot uz turieni viss aizslēgts, durvis vaļā never, uz telefona zvaniem vairs neatbild. Ja negrib pa naktīm strādāt, lai nomaina darba laiku, nevis reklamē kā diennakts pakalpojumu un maldina cilvēkus. Un es nebiju vienīgais, kas gaidīja aiz durvīm.

20.04.2019

Em

Li Linda* 20.04.2019

Jap, tas gan. Mana mamma arī bija naktī braukusi uz šo zobārstniecību no Saulkrastiem. Beigās atrada foršu nakts zobārstniecību Katrīnas dambī..

Tu Turkey901 20.04.2019

Ir daudzu jomu jebkurā diennakts laikā strādājoši uzņēmumi, taču nakts stundās tie strādā pēc iepriekšēja pieraksta, attiecīgi, varat pierakstīties uz jebkuru laiku 24/7, taču, ja nebūs pieraksts, cilvēki nenīks bez darba visu nakti, tā nav neatliekamā palīdzība Valsts iestādē!

Andra Draugs 21.04.2019

Nu te cilveks bija sazvanijies ar viniem itka.

ramona 21.04.2019

Nu ir reizes, kad pieraksts neder un ir akūti, naktī...tam jau tādas nakts klīnikas domātas.

Tu Turkey901 21.04.2019

Un, ja tā ir klīnika, kas strādā 24/7 pēc pieraksta, tad kā tāda saucās? Vairs nav diennakts klīnika?

El ELLIO 21.04.2019

Man rodas jautājums. Kā cilvēks var tik traki nolaist savu muti,ka naktī jāmeklē zobārsts? Jums nav laika reizi vai divreiz gadā apmeklēt zobārstu profilaksei pa dienu?

ramona 21.04.2019

Var. Man pašai zobam bij problēmas, uzreiz pie doka. Pierakstījos, rindu izstāvēju viss ok, bet gadās, ka nevari rindu izstāvēt un nākas apmeklēt nakts klīniku. Tak zini cik ātri mums ir šie pieraksti LV un cik sakārtota medicīna.

Cr critical thinker 21.04.2019

o jā, ellio, protams, bez sava elitārā uzdējiena nevar. (bāc, es tiešām gribu zināt, kurā uzpūteņu klīnikā šitādi/as strādā, kaut gan diez vai man draud tādā nokļūt, varu iedomāties ellio cenrādi par visžēlīgu ieskatīšanos perfektos zobos -- jo citādus jau viņš/a nepieņem)
man reiz sāka sāpēt augšžoklis vienā pusē tā, ka nevarēja saprast, kas, caurumu nebija. protams, ārpus parastā darbalaika. mani klaudzināja utt, tad trīs rentgenus taisīja, kamēr izlēma, ka gudrībnieka sakne sašķiebusies, aug blakus zobam virsū (nu, apmēram tā, man tik sīki neskaidroja, es arī neatceros). kāda te runa par profilaksi, vīzdegunīgais ķēms?

Cr critical thinker 25.04.2019

un Tev nav laika nedaudz līdzjūtības pamācīties kā 'ārstam'? smirdi tik te...

El ELLIO 21.04.2019

Gudrības zobu izgājienus var ļoti labi paredzēt. Arī prof. apskatē iespējams veikt rtg. Tā ka nevajag man te stāstīt muļķības.

Cr critical thinker 25.04.2019

ko var paredzēt zobam, par kuru nav sūdzību? tu visu laiku rtg taisi gudrības zobiem saviem perfektajiem pacientiem reizi pusgadā?
un nē, bļāviens, man jau ar saasinātu situāciju 3 taisīja, par kādu profilaksi tu murgo? es ļoti ceru, ka Tava klīnika un tava prakse bankrotēs. atradusies/ies te zvaigžņu zobu naudas slaucēja/s

El ELLIO 21.04.2019

Rīgā ir miljons klīniku, var izvēlēties, kuru grib.Un visur pieraksti nav 5 mēneši uz priekšu.

Sa Sasha Bulygin 23.04.2019

Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - http://most.tk/ecoenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!