Denilinen.com - Krāpšana

Krāpšana denilinen.com februāra sākumā pasūtīju spilvendrānas un lina kleitu denilinen.com uzņēmumā, pēc pirmās nedēļas sāku interesēties, kur ir mans pasūtījums. Saņēmu atbildi, ka pasūtījumu izpilda 2-3 nedēļu laikā. Vēlāk rit 4. Nedēļa, kur turpinās solījums nākamās nedēļas sākumā nodot kurjeram. Joprojām nekā. Vēl pēc nedēļas atkal rakstu, man atbild, ka pārvākušies uz citām telpām un tagad varot izpildīt pasūtījumu vai atgriezt naudu. Saku, lai atgriež naudu. Nākamajā nedēļā atkal rakstu, saņēmu atbildi, ka pirmdien esot veikts darījums par atmaksu, kas aizņems 5-10 dienas. Jautāju, kas tas par darījumu, kas aizņem tik ilgu laiku. Atbildi nesaņēmu. Šodien ir 1. Aprīlis un naudas joprojām nav. Briesmīgs uzņēmums, komunikācija tādā it kā es viņus visu laiku traucētu ar kaut kādām savām problēmām. Telefona uz kuru piezvanīt nav. Nekādā gadījumā neveiciet pasūtījumu denilinen.com