www.sudzibas.lv Delta Mio Neprofesionala attieksme.

Delta Mio - Neprofesionala attieksme.

Pec 2 shi kabineta apmeklejumiem un sagrieztu smaganu mocijos ar stipram sapem gandriz nedelu.
Dakteri ir lai palidzetu tachu kad velejos pakonsulteties ar pashu arsti nevis masinju kura mani spidzinaja ieprieksheja apmeklejuma dakteres asistente atteica ka pienemt mani nevares jo neesot laika un pec manis tachu kresls bushot jatira. Privata biznesa ar shadu nepieklajigu attieksmi pret pacientu nebutu velams iztureties. Es versos pec palidzibas jo nevareju pat udeni iedzert bez sapem. Vieniga atbilde bija - mes jus varam pierakstit uz nakosho menesi! Paldies par saposham 2 nedeljam :) Nacas meklet citu zobarsta kabinetu kur man palidzeja taja pasha diena un izradijas kad smaganu nemaz nevajadzeja griezt ka to izdarija Delta Mio Zobarstnieciba.

V vll1976 11.02.2013

Да, у меня теперь не лучше ситуация после посешения этой клиники.

V Varve 07.10.2013

Esmu šo klīniku apmeklējis vairākas reizes. Man tur patika un jūtos labi. Attieksme laba, ārsti zinoši! Zobi sataisīti, kā nākas! Esmu apmierināts!
Rekomendēju!
Aldis

M Maitasavosgados 16.04.2015

Mēslu kantoris, pirms pāris gadiem ieguldīju ne to mazāko summu tagad zobi pa vienam krīt laukā un nenormāli bojājas. Ļoti slikta kvalitāte, augstas cenas, pierakstīties nereāli, ja kaut kas sāp-ej citur!
Augstprātīga attieksme. Būtu tāda zobu garantija, noteikti iesūdzētu to uzpūtīgo tanti! Laikam jāuzsūta VID, viņi tur tagad tieši meklējas pa zobārstniecībām!

J jpl13 25.08.2015

Pilnīgi piekrītu, ka dakteris Markānes uzpūtība neatbilsts viņas rofesionalitātei. Tik vien tur ir kā lišķība un nekas vairāk uz ko daudzi klienti uzķeras, bet faktiski plombes tiek ieliktas neprofesionāli utt.

A Armands I 21.01.2016

Pie Dr. Markānes eju jau 20 gadus vismaz, un pateicoties viņai man joprojām 40 gadu vecumā nav neviena mākslīga zoba. Visi zobi veseli un vietās! Gan smēķēju, gan lietoju alkoholu... kā arī grillēju gaļu pa vasaru! Ar zobu birsti un diegu kabatā arī nestaigāju. Neteikšu ka vienmēr viss gājis gludi, gan kāda plombe izkritusi, gan uzliktā zobu emalja nodrupusi... bet tas ne vienmēr ir atkarīgs no daktera. Liels mīnuss ir tas ka tiešām ir grūti pie viņas tikt jo pieraksts ir vienmēr pilns... Bet nav bijis tā ka emergency gadījumos atsaka! Un attieksme arī forša. Ja esi tads, tad jeb kur pret tevi kā pret tadu attieksies... Un zobi ir jākopj, nevis jāiet pie ārsta tikai tad kad smaganas jau sapujušas, tad protams ka nekas neturēsies un kritīs ārā. Mašīnai jau normāls cilvēks arī eļļu maina vismaz reizi gadā, nevis tad kad motors noklapējis :)
Vai ieteiktu iet pie viņas? Noteikti NĒ, jo tad būs vēl grūtāk dabūt pierakstu. Joks :)
Armands I.

I ingmaj 08.09.2017

Arī gāju pie Ingrīdas ap 17 gadu. Skaisti dzied. Dūdo kā lakstīgala. Kad pasaki, ka izkritusi plombe vai kau kas nav labi, tad gaidi pusgadu. Šovasar biju atkal. Kā parasti, pēc ātrā pļiku, pleku, paēst nevar, sakodiens nekāds. Aizgāju uz dullo. Trāpīju, kad neviena klienta nav. Mani izlamāja un pateica, ka pieslīpēs tūlīt, bet lai šo kabinetu aizmirstu. Tagad viss būs nepareizi un plombes kritīs ārā. Ātri kaut ko izdarīja. Aizgāju pie cita zobārsta. Tas nošauzminājās un prasīja vai man kādreiz ir taisīta higiēna. Ingrīda to "taisīja"katru gadu. Pusotra mēneša man izkrita visādi gabali plombju gabali un zobi palika melni. Riebās skatīties spogulī. Aizdomas, ka man tika iesmērēta zobos kāda ķīmija, kas visu bojā. NEEJIET pie Markānes. Ta vairs nav tā akurātā dakterīte, kas 15 g iepriekš. Tas ir konveijers. Un garantijas nav pat uz vienu dienu. Viņu vajadzētu tiesāt.

L Liene Patrika 06.04.2018

Un higēniste Inese pierunā uz sakodiena labošanu un kad tas viss nokrīt, neceļ telefonu un saka, ka sakodienu nelabo! Ļoti briesmīgs kabinets! Delta Mio!