www.sudzibas.lv Delor Slikts serviss

Delor Skaistumkopšanas Salons - Slikts serviss

Devos uz sejas procedūru - nekad nebiju bijusi pie viņiem, bet cenas bija ok, klāsts arī un sūdzības neatradu.
Pozitīvi likās, ka nevarēja sestdienā piereģistrēties sev vēlamajā laikā - tātad pieprasījums paliels.
Iekšā cilvēku daudz, bet pārsvarā visi pie frizieriem.
Kosmētiķe laipna, smaidīga. Taču. Neprofesionāla - nepajautāja, kādu efektu vēlos iegūt, kā kopju savu seju un vai man ir kādas alerģiskas vai citāda veida reakcijas uz dažādām procedūrām.
Uztaisīja ultraskaņas tīrīšanu. Ok, labi. Un tad tā izmocīja seju - spieda ar metāla instrumentu visu un visur, kur nebija slinkums - esmu izturīga pret sāpēm, bet nu man pat asaras saraucās. Kur vēl vispār taisa tādas novecojušas metodes ar pliku spaidīšanu?!
Mazums, ir kāds super efektīgs veids zināms, ko tad es.
Rezultātā. Sarkana, sūrstoša seja un mana nekad nav bijusi jūtīga. Otrā dienā lielais apsārtums pārgājis, bet sūrst spaidītās vietas tāpat un visas spaidītās vietas pārvērtušās pušumos ar krevelēm - paldies, ka padarījāt procesu, kam ir jāuzlabo izskats par mocībām un vēl pataisījāt mani par ķēmu!
Mācība - iet uz kolonnu, samaksāt 10eur vairāk, toties iziet ar patīkamu sajūtu par pavadīto laiku un vēlamo rezultātu.

N