Delor Skaistumkopšanas Salons - Frizetava

Igādājos kuponu- matu šķipsnu balināšana/ krāsošana, aragan maska, + griešana ar karsto žileti un ieveidošana.Maniem matiem tikai balinātas šķipsnas pie saknēm. Kaut gan vienmēr krāsoju visā garumā. Uzreiz darba gaitā secināju, ka esmu pie frizieres- kura piestrādā, lai praksētos, jo galīgi bez pieredzes, matus man izmazgāja labi, arī masku ielika paturēt. Sāka fēnot manu raibo galvu, kas izskatījās kā dzeņa vēders. Jau mati man tikai izfēnoti sausi, cepināti taisnošanas pannā. Nodomāju, kur tad ir tā griešana, šis bija pirmais salons, kur man nogrieza sausus matus, un par karsto žileti ne miņas. Pašās beigās mana frizūra bija nolaizīta un jau taukaini mati un viņa saka, ka ir gatavs, tikai maza ķibelīte, parādīja man ar spoguli, ka man aizmugurē ir izbalināts taisnstūris. Bet tas vēl nebija viss, ierados mājās, un matus sataisīju astē, un kas atklājās, visa galva mazos izbalinātos kvadrātiņos, šur tur no saknēm 2 cm, 3 cm atstarpes, un kauns matus astē nēsāt. Es vēl par savu garumu matiem piemaksāju 5 ls, tikai nesaprotu par ko? ja man nekrāsāja visā garumā. Varbūt tas ir tā tikai ar kuponiem, bet galīgi neiesaku šo frizētavu, jo attieksme un pakalpojumu kvalitāte ir pabriesmīga, man jājūtas vainīgai, ka esmu iegādājusies kaut kādu lētu kuponu un cilvēki tikai "uzķeras"

P