www.sudzibas.lv Delor Nekvalitatīvi pakalpojumi

Delor Skaistumkopšanas Salons - Nekvalitatīvi pakalpojumi

Iegādājoties skaistumkopšanas salona Delor kuponu www.perkamkopa.lv, desmit dienas iepriekš pierakstoties un samaksājot par sekojošiem pakalpojumiem:
Skropstu ilgviļņi
Uzacu korekcija
Uzacu krāsošana
Vizāžista konsultācija
Kriomasāža sejai
Kosmetologa konsultācija

Nesaņēmu pakalpojumu pilnā apmērā:
Skropstu ilgviļņi - kosmetoloģe acīmredzami bija iesācēja un ilgu laiku mocījās ar ilgviļņu sastāva ''aparāta'' uzvietošanu uz skropstām, vienā brīdī izmetot frāzi - ''nezinu ko darīt, varbūt pasaukt kādu citu kosmetologu, kaut kā nestrādā, nevaru uzlikt!''
Uzacu korekcija - netika izveidot uzacu forma un pēc padoma, ko vajadzētu mainīt kosmetoloģe jautāja klientam.
Uzacu krāsošana - tika nokrāsotas.
Vizāžista konsultācija - pakalpojumu nesaņēmu - Vizāžists nebija uz vietas un administratore pat nepiedāvāja variantus.
Kriomasāža sejai - tika veikta.
Kosmetologa konsultācija - nesaņēmu pakalpojumu, jo kosmetoloģe, kas šodien veica procedūras atzinās, ka par salonā esošo kosmētiku neko vēl nezina, ka gribētu iziet kādus kursus, lai varētu mani konsultēt par to kādas sejas procedūras no salona piedāvātajām man būtu piemērotākās, kad griezos pie administratores, ar jautājumu - sakiet kādas sejas tīrīšanas procedūras jums ir pieejamas - mehāniskās vai ar skābi?, saņēmu atbildi - tikai mehāniskās, kad lūdzu uzrādīt cenrādi, tajā bija arī citas, tad administratore atcerējās - aa, ir arī citas, kad jautāju, kas man sniegs kupona norādīto kosmetologa konsultāciju, sāka zvanīt citam darbiniekam, ar jautājumu kad viņš varētu mani apkalpot, lai piedāvātu man atnākt citā dienā.
Es samaksāju par pakalpojuma kompleksu, kuru nesaņēmu pilnā apmērā un vēl neprofesionāli!

A Aivis 01.06.2011

Man gan patika //...

V vika 29.06.2011

man jaiet rīt :D

domājams pa mēnesi būs tjotka satrenējusies, palūgšu viņai uzradīt setifikātu :D:D:D:D:D

S Sofi 10.09.2011

Man Delor ari loti patik...))))

E Eva 19.10.2011

Delor - super. Iesaku frizieri Svetlanu.

I iva 30.11.2012

Ar kuponiem neiesaku uz turieni doties. Nopirku 3 kuponus uz sauso hidromasāžu Medshop interneta aptiekā. Atnācu, iekāpu tajā kapsulā, bet neizturēju to baiso troksni pat uz vieglāko režīmu, nu bailes pat radās. Kaut ko tik baisu vēl neesmu piedzīvojusi. Administratore bija laipna un teica, lai neuztraucos, ka tā vietā varēšot jebkuru salona pakalpojumu izmantot un iedeva vadītajas tālruni. Bet vadītāja nebija īpaši laipna, tik piedāvāja man pakalpojumus, kurus nevaru izmantot, nevis jebkuru pakalpojumu, citādi - lai griežos e-aptiekā Medshop kur iegādājos kuponus. Uzrakstīju iesniegumu, nosūtīju pa pastu kā viņi prasīja, bet ne atbildi, pat ne zvanu, ne naudu - neko nesaņēmu. Piezvanīju - jau četrpdsmit dienas esot pagājušas un naudu vairs neatgriezīšot, jo jānorē''kinās ar salonu. Kur tādi nelieši rodas - nezinu. Tagad jādomā kā savu sūri grūto naudu atgūt...

M memmesmeitiņa 30.11.2012

Saloni šīs kuponu akcijas, diemžēl, ļoti bieži izmanto, lai jaunie meistari varētu trenēties, bet par pilnu cenu tad tiec pie kāda jau pieredzējušāka.

I iva 30.11.2012

Viss parasti ir labi ja iet gludi. Bet ja kaut kas noiet greizi tad nu atklajas salonu īpašnieku un darbinieku īstā daba. Un tad jau vairs nav nozīmes iet ar kuponu vai par pildu cenu. Kuponi nav vainīgi un ne vienmēr apkalpo nekvalificēti vai jauni meistari. Ir saloni, kuri nav orientēti uz klientiem, bet gan uz ātru peļņu.

M mirdza_m 05.12.2012

После такого отзыва я со страхом шла на сухой гидромассаж по купонам в ДЕЛОР. Я впервые была на такой процедуре.У меня астма-я опасалась. Но к великой радости мне этот сухой гидромассаж очень даже пришелся кстати. И никаких отрицательных эмоций ни по поводу звука, ни по поводу силы водной струи у меня не было. Мне 64 года. Скидки на оптимизм и молодость быть не может. Все 6 купонов я конечно же использую с пользой для здоровья.

I iva 03.01.2013

Viss beidzās labi ar Medshop. Nauda ir atgūta beigu beigās. Vienīgi paliek tādas sērīgas atmiņas par Delor salonu. Cerams ka citiem tur ies labi.

M Mersik 11.08.2022
Некачественная услуга

Несмотря на приветливый персонал, косметолог непрофессиональна. После процедуры ваксинге на коже осталось большое количество механических повреждений.
Некачественная процедура за необоснованно высокую цену

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2022