www.sudzibas.lv Deliveryserviss Starptautiskie pārvadājumi

Deliveryserviss - Starptautiskie pārvadājumi

Kompānija Deliveryserviss savā sludinājumā zip.lv un iespējams arī citos tīklos norāda, ka veic korektus un regulārus sūtījumu pārvadājumus Anglija - Latvija - Anglija, taču patiesībā neko korektu par šo kompāniju nevaram pateikt. Bijām sarunājuši ar Deliveryserviss nosūtīt paciņu no Londonas uz Rīgu. Laicīgi tika sarunātas visas formalitātes, taču Deliveryserviss tā arī pie mums neieradās. Kontaktējoties ar viņiem noteiktajā datumā un arī vēlāk saņēmām apstiprinājumu, ka laika apstākļu dēļ brauciens ir aizkavējies, taču noteikti ieradīsies. Deliveryserviss tā arī neieradās un sevi apgrūtināt ar vismaz brīdinājumu, ka varētu neierasties kaut kādu iemeslu dēļ, neuzskatīja par vajadzīgu. Esiet uzmanīgi, ja esat nolēmuši izmantot minētās kompānijas pakalpojumus.

J