Delano pica

Pusdienoju Delano picerija Saharova iela (MAXIMA). Viss bija jauki lidz bridim, kad nolemu otrajam pievienot "Saldo merci" vai "Maigo merci" (kechups kopa ar krejumu un zalumiem), kas stav uz galda pie kechupiem. Noliku uz galda merces pudeli, kad attaisiju tur tada struklaka iznaca, ka cilveki pie apkartejiem galdinjiem pat redzeja. Merce ieksha bija sarugusi. Galds, grida un manas gaisas drebes bija ar merci. Meginaju iztirit ar udeni, bet tapat majas braucu ta, itka kadu butu noslepkavojusi, jo drebes bija ar sarkaniem plekiem, kas izmazgajas tikai pec otras mazkasanas reizes.Paludzu, lai viesmile noslauka galdu un aiznes pudeli, jo ta ir uzrugusi. Pudeli apmainija, tas tika izdarits ari uz apkartejiem galdinjiem. Kad jautaju, kas man atlidzinas par sabojatajam drebem, viesmile stulbi pasmnaidija un aizgaja. Atbildi taa arii nesanjeemu. Arzemes man tiktu apmaksata kjimiska tiritava un nakosas pusdienas, bet pie mums Delano picerijas darbinieki pat neatvainojas.

Сама виновата, раз руки кривые! Еще и платить ей!!!