www.sudzibas.lv Ddzksu Slikts serviss

Ddzksu - Slikts serviss

Esmu sašutusi par to kā attiecās pret cilvēkiem, jo īpaši Leonīds Karaļuns no municipālās firmas ddzksu. Uzvannot par to ka man pazuda ūdens dzīvoklī, šis Leonīds mani aizvaino un rupji atbild. Zinot Leonīda vēsturi par to ka viņu izmet ārā no šī paša darba par materiāla zādzību un atkal viņu pieņem... Vai tas ir normāli?

O

E Edgars-Daugavpils 24.08.2021

Šodien,zvanot uz DDZKSU ar mani runāja krieviski,vai tas jau kļūst par normu,ka oficiālā iestāde ar mani komunicē krieviski,neskatoties uz to,ka es ar viņu visu laiku runāju latviski?

E Edgars-Daugavpils 24.08.2021

Šodien zvanot uz SIA DDzKSU,lai painteresētos sīkāk par aptauju,šīs iestādes darbiniece konsekventi runāja ar mani krieviski,neskatoties uz to,ka visu sarunas laiku ar viņu runāju latviski.Vai tā jau kļūst par normu,ka oficiālās iestādes darbiniece ignorē valodas prasības?