www.sudzibas.lv Db Steel Construction SIA Krāpšana, maldināšana, apvārdošana

Db Steel Construction SIA - Krāpšana, maldināšana, apvārdošana

Komandējuma darbs, līguma stunda likme 3 eiro pirms nodokļiem, algu skaita kopā ar komandējuma naudu. Aizmālēs acis ka pelnīsiet daudz beigās sociālās iemaksas veiksiet no 3 eiro stundā, tas lai nebūtu jāmaksā nodokļi un vairāk ieliktu kabatā. Strādāsiet kā zirgs, nav nozīmes +30 vai - 10, vienmēr čīkstēs ka visi slikti. Nekad naudas nebūs kavēsies, pa nedēļām, atradīs uz kā vainu novelt grāmatvede nestrādā. Strādāsi gan sestdien gan svētdien, bet par to ne centu nedabūsi. Kamēr būsi prom uzmani savu sievu, iespējams viņš būs tas kas piesitīs kamēr tavs vīrs komandējumā. Melo acīs skatīdamies, kā 1gadu atpakaļ nestrādāju aizgāju tad vēl man vajadzēja pašām kārtot dokumentus lai izmaksātu kas pienākas, tāpat aizbildinās ka nekad nav laika tad un tad kā princesei jāskrien pakaļ..

A Arvis1972 08.08.2022

Tāda pati pieredze! bet draudēja ar tiesu, aizgāju bāleliņam nepatika.

G Gulbenietis 09.08.2022

Sievai pašai jāprot pateikt nē

S Suitfree 09.08.2022

cik gadus jau pagaja.. ari kadreiz atnacu uz stroiku montet metalu. man likme bija 3eur stunda kadus 7 gadus atpakalj, brinums ka joprojam 3eur maksa. itka cenas jau ag itka normali budu 5eur

A Andris175129 10.08.2022

Ha Ha! Tad kad sedejam pie viena galda biznesa foruma vins gada parskata stastija cik meitenes ir panemis prieksa un tad es domaju kur tadi Rodas! Viens darbinieks pie manis prasijas darba panemu vinu naca no DB Steel Siguldiesi visi zin to kantori! Vinam pat skolas nav Lai vaditu uznemuma prot melot Un taisit aferas telo biznesmeni anglu valodas nav nekadas visiem Sola visu ko var piesolit kad darbinieks sak jautat tad vins telo mulki neko nezin! bet mulkim ir mulka daba. Mes no savas puses ari nesastradasimies ar so uznemumu nekadas savstarpejas sadarbibas nebus! pats vins attaisnojas ar visu ka visi ir cukas kad uzdod jautajumu tad meigina izgrozities. slipets tipins gada parskata pedeja gada 15 darbinieki aizgajusi! cilveki ar pieredzi gadiem Un visi pazuda viena laika! algas kavetas nodoklu paradi!pats dzivo ka niere taukos par kadiem lidzekliem! kautkas tur kautko Dara nepareizi! sievas mainit tad pasai galva nav neka ja var aizskriet no viena pie otra uz labaku dzivi tad tads tadu dzive sastop! neiesaku nevienam stradat Un sadarboties ar so mahinatoru ta to saukt! Lai veicas!

T Turtle 28.02.2023

DB Steel Construction nu tāds mahinatoru kantoris!
Brīnums, ka vispār vēl tāds pastāv un kāds pat tādā vēl strādā
Man jau šķiet, ka visa Sigulda un gan jau ne tikai par Dziļuma kungu ir dzirdējuši. Cik runāts, gandrīz no visiem saviem bijušajiem darbiniekiem mēģinājis vēl kādas summas piedzīt un nav maksājis algu
Un par to, ka sava darbinieka sievu nocēla arī fakts. Gulēja, kamēr tas kungam naudu pelnīja. Pilnīgi zemiski