www.sudzibas.lv Db Steel Construction SIA Dokumentu viltošana, korupcija valsts iestādēs

Db Steel Construction SIA - Dokumentu viltošana, korupcija valsts iestādēs

Draugi! Uzmanieties SIA DB STEEL CONSTRUCTION tā īpašnieks Gatis Dziļums (owner) Aleksandra grāmatvede (safabricē VID atskaites) Maija Pastare strādā abas kundzes ārštata pakalpojuma darbinieki, Maija Pastare organizē SIA Eirovest konsultatīvas lietas, šajā uzņēmumā sniedz konsultācijas Valsts Ieņēmuma dienesta darbinieki ar saukli kā legalizēt nelegālus iegūtus līdzekļus, atradīsiet arī Valsts Darba Inspekcijas darbiniekus kas sniedz konsultatīvus materiālus, juristi, grāmatveži, advokāti visi vienā sektā. Jautājums kas kopīgs var būt privātuzņēmumam ar Valsts iestādēm atbilžu nav slēpjas, Šajā grupējumā tiek apieti likumi, tiek manipulēti dokumenti un korupcija notiek augstākajā pakāpē arī tiesās ir savi gali un kukuļošana notiek pilnā sparā. Ar līkumu no šīm personām krāpnieki un mantkārīgi cilvēki pa naudu pārdodas vēl joprojām domāšana no 90 gadu stilā. Ieteikums mūciet pa gabalu, sastāstīs jums pasakas ka sniegbaltītei starp kājām tomēr kaut kas atrodas. https://www.eirovest.lv/