www.sudzibas.lv Daurs SIA Krāpniecība

Daurs SIA - Krāpniecība

Gribu visus brīdināt par Roberta Senkāna un viņa pārstāvētās firmas SIA Daurs negodīgo un neprofesionālo rīcību.
Ja nevēlaties negaidītus nepatīkamus pārsteigumus , nesaistoeties ar šo firmu un Senkānu ģimeni.

Firma pie manis uzsāka būvniecības darbus. Sākotnēji viss it kā bija kārtībā. Regulāri maksāju avansus un par padarīto darbu. Kad Roberts Senkāns no manis bija saņēmis kārtējo avansu par materiāliem, pēkšņi saņēmu no Senkāna ziņu, ka viņš kādu laiku nebūs pieejams. Viņa vietā paliekot Ģirts Bērziņš. ( Tas pats Ģirts Bērziņš, kam pieder restorāns Taste. Varat apmeklēt Google). Visas manas naudas arī esot nodotas Ģirtam Bērziņam.

No Ģirts Bērziņa un Roberta Senkāna sievas Kristīnes Senkānes uzzināju, ka Roberts Senkāns sēž cietumā par kaut kādiem ar valsti nenokārtotiem darījumiem.

Pēc garām sarunām ar Kristīni Senkāni, kas arī strādā SIA Daurs (raksta rēķinus), viņa man paziņoja, ka Roberta Senkāna "vietnieks" Ģirts Bērziņš izrādījies negodīgs. Kristīne Senkāne man solīja materiālu naudu atdot.
Taču tad sākās pats interesantākais- man piesūtīja koriģētu tāmi, saskaņā ar kuru darbu apjoms,mājas perimetrs un citi mērījumi bija palielinājušies. Līdz ar ko savu naudu, neskatoties uz iepriekšējiem solījumiem, nesaņemšu.

Vienkārši šīs naudas vairāk nav. Senkānu ģimenei, acīmredzot, ir materiālās problēmas, par vienu pelnītāju palicis mazak, turklāt jāalgo dārgs jurists.

K