www.sudzibas.lv Daugavpils veikalos Kases visos Daugavpils veikalos nav piemerotas, maminam ar dviniem. Kasē nevar iet ar dvinu ratiem.

Daugavpils veikalos - Kases visos Daugavpils veikalos nav piemerotas, maminam ar dviniem. Kasē nevar iet ar dvinu ratiem.

Kases visos Daugavpils veikalos un tirdzniecības centros ir šauras un nav piemērotas mamiņam ar dvīņu ratiem. Nevar iepirkties. Tāpēc ka nevar normāli iziet no veikala caur kasi. Var ieet veikala durvis ir platas bet iepirkties gan. Pastaiga esmu viena un nevaru atstāt bērnus un iepirkties. Kāpēc tas problēmas nav risinātas? Mūsu valsti tagad loti daudz ģimenes ar dvīņiem vai bērniem gads aiz gada paldies.

Sardele 02.11.2016

Tu vēl pasūdzies par to, ka kasē ar traktoru arī nevar iebraukt.

I Igors 02.11.2016

Nav korekti! Kā jaunajai māmiņai iepirkties?

Arī Rīgas lielveikalos ar dvīņu ratiem, pie kases, izbraukt nav iespējams, bet kaut kā taču iepērkas.

C Chelsey 02.11.2016

Kā vispār ar dvīņu ratiem var izbraukt veikalos pa visām ejām, man nav skaidrs :D

A Agu 03.11.2016

Agrākos laikos - māmiņas sēdēja mājas ar bērniem un vienīgais - izgāja ārā pagalmā.
Mūsdienās jau visām māmiņām - bezjēgā jāvazājas apkārt ( tāpat kā pensionāri - kas cauru dienu brauc ar sabiedrisko transportu).
Nosūti vīram sarakstu ar nepieciešamajām lietām - un viņš noteikti nopirks.

Agrākos laikos ar zirgu brauca un pie skalu gaismas dzīvoja.

A Agu 03.11.2016

tieši tā :D un nebija nekādas vazāšanās pa veikaliem, jo tādu nebija.
bet šajā gadījuma tas bija domats, nu 50-70 gadi atpakaļ.

Un par trīnīšiem ari nav padomāts! :) Nu nevar visur un visu pielāgot katra individuālajām prasībām. Vajag ar galvu nevis ar dzemdi domāt!

č Čupakabra 03.11.2016

Romaxsoft! Sākums bija labs. Bet pēdējais teikums gan lieks!