www.sudzibas.lv Datoru Ātrā Palīdzība Cietais disks bojāts neatgriezeniski

www.dap.lv - Cietais disks bojāts neatgriezeniski

Cerams, kāds no Dap lasāt šo: pirmdien aizvedu ārējo cieto disku uz Dap čaka ielā, lai atgūtu informāciju, resnais pateica, ka līdz trešdienai būs zināmi diagnostikas rezultāti, kas noteiks bojājumu un failu atgriešanas izmaksas. Pagāja divas nedēļas, kuru laikā man vairākkārt pārcēla diagnostikas beigu datumu, rezultātā saņēmu atbildi, ka remonts maksās ap 400 Euro, no kā atteicos, jo netaisos maksāt tiem, kas nevar laicīgi veikt pat defektāciju.
kad ierados, pakaļ savam diskam, uz viņu norādīto vietu Iļģuciemā, ūsainas man dod diska iekšējo mehānismu bez vāka. Protams, pateicu, ka bija vāks, lai gādā vāku. Apmēram 40 minūtes nostāvēju tur pie lodziņa, līdz viņš noskaidroja, ka meistars vāku ir aizmirsis atdot, un varēšot saņemt disku nākamajā dienā, bet jau atkal čaka ielā, un tālāk pats jautrākais, dabūju disku, aizvedu uz citu servisu, kur man pēc pāris stundām zvanīja un izskaidroja, kas ir ar disku: tātad, diskam tika atvērta hidrozona ar krūmu paņēmienu, kā rezultātā, elektromagnētiskais lauks pievilka visas gaisā esošās mikrodalinas uz informācijas plates, pie tam ir naolausti turētāji un izčakarētas mazo skrūvju (krustiņu vietas) . Disks ir metam, pateicoties "profesionālajam" Dap servisam.

Eseseseseseseses 20.04.2016

esi parliecinaats, ka tev vispaar atdeva tavu originalo disku?

T Tong Po 19.06.2016

Kaut kur lasīju ka iespējams viens no viņu vadītājiem ir Anglijā čokā pasēdējis. Ja tā ir patiesība, nu tad jau neko labu no tāda kantora nevar gaidīt.