www.sudzibas.lv Datoru Ātrā Palīdzība Slikts serviss un klienta krāpšana

AtrisinātaDap.lv - Slikts serviss un klienta krāpšana

Aizvedu savu portatīvo datoru uz norādīto servisu. Par pašu apkalpošanu neko sliktu nevaru pateikt, jo ar mani runāja pieklājīgi un centās atbildēt uz visiem maniem jautājumiem. Mans mērķis - pārinstalēt Windows 10 un iztīrīt datoru no visiem failiem.
Pirms datora nodošanas apskatīju cenu lapu, pēc kuras nospriedu, ka tas man varētu izmaksāt aptuveni 30EUR.
Tajā pašā dienā saņemu zvanu un man nosauc summu 50EUR, uz kuru atbildēju, ka nekas papildus man nav nepieciešams, tikai Windows pārinstalēšana. Šajā brīdī jau sāka likties, ka uz mani skatās ar domu "tā jau sieviete un no datoriem neko nesaprot", un var man iestāstīt jebko.
Labi, aprunājāmies un vienojāmies, ka tiks izdarīts tikai tas, ko jautāju.
Nākamajā dienā aizbraucu pēc datora. Atbraucot mājās secināju, ka uzinstalētais Windows ir pirātiskā versija. Kāpēc, lai es vestu savu datoru ar ORIĢINĀLO Windows uz servisu, lai tajā tiktu uzinstalēta pirātiskā versija? Pati neatcerējos paroli, tāpēc uzticējos servisam.

Ar šo servisu vēl viena slikta pieredze bijusi, tikai manam līgavainim. Šoreiz lūgums bija iztīrīt datora klaviatūru, jo tai tika uzlieta kafija. Atbraucot mājās secinājām, ka klaviatūra nemaz nebija kārtīgi iztīrīta un iztrūka vismaz 2 skrūves. Par šo pakalpojumu viņam pajautāja 50EUR.

Es vienkārši neizprotu situāciju. Cilvēki uz servisu ved lietas, lai tās pienācīgi salabotu. Tā ir uzticība pakalpojumu sniedzējam. Tagad esmu palikusi ar datoru, kuram tika uzinstalēts pirātiskais Windows pa 36EUR..

04.02.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta DraudzigaKliente 06.02.2021

Uzņēmums man piezvanīja, izskaidroja situāciju un vienojāmies par atrisinājumu.

TasEsLV 05.02.2021

Aizveidu datoru ar elektronikas defektu, pateica, ka jāmaina vadi un varot uztaisīt parastu fizisko apkopi par 80 eur + tas neatrisinās sākotnējo problēmu, jo tāpat jāpērk vads. (viss tika paziņots pēc 24h gaidīšanas)
Izņēmu datoru, aizvedu uz citu servisu blakus ielā, pēc 2-3h zvanija, teica ka viss ir sataisīts, iztīrīts, nomaīnītas termopasta (uztaisīta DAP 80 vērtā fiziskā apkope). Cena 25 eur. Vads sataisīts protams pagaidu variantā, jo tāds nav uz vietas, bet kamēr neizkustēsies viss jau mēnesi strādā perfekti. Kad problēma atgriezīsies var par ~50 eur dabūt vadu, kas gala rezultātā tāpat būs lētāk nekā tikai fiziskā apkope pie DAP.