www.sudzibas.lv Datoru Ātrā Palīdzība Cietā diska diagnostika

Datoru Ātrā Palīdzība - Cietā diska diagnostika

Tika aizvests cietais disks, kurš bija nomests pie Zemes. Viņu uzdevums bija veikt diagnostiku un paziņot, kas ir noticis ar disku. Pagāja trīs nedēļas līdz viņi šo procesu uzsāka.
Kad beidzot viņi uzzvanīja teica, ka viņi neko tur nevarot darīt un, lai meklē citur, kur to labot. Domājām, ka viņi cītīgi būs izskatījuši un izmēģinājuši visas opcijas, bet beigu beigās, kad cietais disks bija atpakaļ mūsu rokās, varēja redzēt, ka viņi neko tur nebija izdarījuši.
Gaidīt trīs nedēļas, lai uzzinātu, ka šie cilvēki ir vienkārši paslinkojuši, neko labu nepasaka par šo uzņēmumu vai viņa strādniekiem.
Protams, ir labi, ka diagnostika ir par brīvu, bet jebkurā gadījumā neiesaku vest, ja nu vienīgi vēlaties nevajadzīgi gaidīt.

29.04.2023

P Pistachio 30.04.2023

es varu pateikt, kas ir noticis ar disku - viņš nokrita. vismaz pati tā pateici pirmajā teikumā.