Datoru Ātrā Palīdzība - sudziba

В ноутбуке надо было поменять чип , отдали в DAP . На следующий день позвонили, определили цену, нас не устроило и мы забрали. Отдали знаком. мастеру( он с этим нотиком уже не однократно работал ) и оказалось , что в DAP нам сняли половину деталей с материнской платы. Ни чека ,ни квитанции не было сохранено , по-этому ехать разбираться смысла не было.

П.С, Совет клиентам - 100 раз подумайте прежде чем обращаться в DAP!
Совет хозяину - смотрите каких "работничков" берёте на работу!

E

K Kerolaine 16.09.2013

Man ar veco laptopu bija tieši tāpat.

V vidzemnieks 16.09.2013

Tā smagi dīvaini..kapēc tad tam znakomajam mastjeram laptops netika nests uzreiz... Velk uz prastu firmas nomelnošanu!

E effusion 16.09.2013

Потому что мастер в тот момент был за пределами этого милого гос-ва. Но, если вам tā smagi dīvaini, то за ремонтом обращайтесь в DAP ;)

B bogdanovich.e.78 23.09.2013

Ну вам наверное не повезло, потому что я тоже делала ремонт своего ноута в Datoru atra palidziba, и все отлично сделали за несколько часов и за 15 лс!
Делала у мастера в Межциемсе. Как у других мастеров, я не знаю.

D DVC 23.10.2013

Елена, в Межциемсе нет филиалов Datoru Atra Palidziba, в Межциемсе Напротив SKY есть Datoru veselības centrs =) Это другая фирма (www.dvcentrs.lv)

B bogdanovich.e.78 24.10.2013

DVC, точно точно, перепутала )))

L LSDmons 06.01.2014

Dīvaini gan, ko tad tur no tās plates var "paņemt" vai "samainīt". Tranzistorus? Jautājums "uzmestajai" klientei un līdzīgajiem - kāpēc jūs nesiet datorus uz servisiem, ja jūs un jūsu "znakomije" ir daudz gudrāki par tiem, kas ar to nodarbojas 10-15 gadus? Domāju un nekļūdīšos, ka sieviete un viņas "znakomijs" ir tādi paši eksperti arī okeāna dzīļu dziļurbumu veikšanā. Piekrītu, ir uzmetējkantori, bet, lai cik būtu godīgs, vismaz viens klients 2 mēnešos uzstāj, ka ir samainītas viņa "datora labās detaļas pret sliktākām" un pieprasa naudu atpakaļ. Ticiet man - no tiem jūsu vecajiem (pārsvarā) lūžņiem ņemt nav ko. Kur nu vēl papildus tērēt laiku un ko samainīt.