LV RU
www.sudzibas.lv Datoru Ātrā Palīdzība Slikts serviss, sabojāts dators

Datoru Ātrā Palīdzība - Slikts serviss, sabojāts dators

Aiznesu datoru uz bezmaksas diagnostiku, displeja problēmu dēļ. Solīja, ka 2 dienu laikā būs atbilde. Atbildi nesaņēmu – zvanīju un jautāju, kāda situācija. Tālāk atlika laiku varākas reizes un viss ievilkās 2 nedēļās.

Atbildēja, ka esot pašam labāk jāpērk detaļa un tad viņi labošot... Izlēmu datoru līdz detaļas saņemšanas laikam paņemt pie sevis. Aizbraucot pie viņiem, deva parakstīties, ka esmu saņēmis preci tādā pašā stāvoklī, kā nodevu, un tikai pēc tam iedeva datoru, kuram skrūves nepareizas bija saskrūvētas, dažas vispār nebija ieskrūvētas, vēl pie tam apkalpoja ļoti nelaipns darbinieks, kas uzreiz atsaucās uz līgumu, ka esot rakstīts, ka viņi neuzņemās atbildību par defektiem. Neparakstīju līgumu, teicu, lai saskrūvē visas pareizās skrūves.

Rezultātā saņēmu atpakaļ datoru, kuram bija itkā visas skrūves, bet daudzas no tām bija nepareizas, un redzams, ka saskrāpētas, no citiem nolietotiem datoriem, kā arī bija varāki lūzumi korpusam un iekšienē un ekrāna daļā bija manāmas vēl citas problēmas.

Noteikti neiesaku šo servisu!

Komentāri (3)

Vai varam redzēt bildes, vai arī jūs tikai pļāpāsiet?

Es tik pat labi varu par jebkuru servisa centru uzrakstīt sūzību, kāda principā ir starpība?

Nestrīdēšos par to, ka DAP pēdējā laikā tik tiešām ir purvs, bet es nedomāju, ka viņiem visā servisa centrā neatradās skrūvīšu lai ieskrūvētu jums vāku.

Vēlētos redzēt lūzumus korpusā.

"Pļāpāju" tikai tāpēc, lai citiem cilvēkiem nebūtu jāviļas. Remontētājs solīja ļoti labu kvalitāti bez jebkādām problēmām (par šo pat sākumā pārprasīju), bet tiklīdz ir kāds jautājums, tad klients pats ir vainīgs un pats ir salauzis, pat sākumā, kad tikai mierīgi pajautāju par to, kur pazudušas gumijas, kuras bija uz skrūvēm.

Par vāka neieskrūvēšanu neko neminēju.
Ir izmantotas skrūves no citiem datoriem, un tagad datorā, kas sākumā bija gandrīz kā jauns ir saskrūvētas dažādu krāsu, saskrāpētas, nolietotas skrūves un ir bojātas vietas, kur tām bija jābūt.

Abās pusēs izlaustas skrūves, salauzts korpuss un ar līmi skrūves ielīmētas. Pie tam nepareizās skrūves ar ielīmētiem neoriģināliem gumijas spilventiņi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes