Datoru Ātrā Palīdzība - Slikts serviss

Nekādā gadījuma neizmantojat šās iestādes pakalpojumus, vienīgais ko tur var labot ir ir meistars!
Aiznesu datoru lai pārraksta windows, un viena eņģe jasalabo. Pateica 60 eiro, domaju labi lai ir. Pēc 3 dienām saņēmu ziņu, ka ir jamaina cietais disks, vlel 60 eiro. Pec tam paziņoja, ka nestrāda klaviatūra, jo itka ir aplieta, bet dienu iepriekš viss strādāja. Samaksāju 120 eiro un dators ir tik pat lēns cik bija iepriekš. Cietajam diskam vāks aiztaisīts ar magaivereni un viņu sūda uzlīmēm.
Kad pajautāju izdruku kas ir darīts, atbildēja, ka nepiedāvā šādas opcijas, noteikti lai neuzņemtos atbildību!
Nevienam nekad neiesaku šo cakarētāju kantori!

B

S saiko 05.09.2018

Izskatās, ka 120 EUR ir standarta tāme DAP servisā. Gluži tāpat kā mana (ne-)nomainītā mātes plate. Diezgan unikāla iestāde izrādās.