Datoru Ātrā Palīdzība - Slikts serviss

Dators tika nodots remontā ar vienu problēmu, saņemot "saremontētu datoru"un samaksājot ne mazu naudu pārnākot mājās dators nestrādā vispār. Atgriežot datoru izrādās ka viņam pēkšņi ne no šā ne no tā parādās vēl 2 problēmas kuras ir jālabo ...(kaut pirms remonta viņš strādāja ideālā kārtībā) Kuras maksā gandrīz vēl tik pat, baidos samaksāt saremontēt lai pēc tam vēl 5 bojājumi neparādās. Gala rezultāts naudu uzdāvināju servisam uz darbinieku algām un paliku ar salauztu datoru kuru varu izmest miskastē. Nevienam neiesaku griezties pēc palīdzības pie šiem profesionāļiem , kuri pat nejēdz pēc datora diagnostiķa kas saprast , kas kaiš manam datoram , un labot to ,kas viņam strādāja tāpat!

B Bandiniece 26.03.2017

Man arī slikta pieredze ar šo servisu.Nodevu datoru tehniskai apkopei,tīrīšanai no putekļiem,jo sāka slēgties ārā.Pēc neilga laika,atkal tā pati problēma.Intereses pēc aiznesu uz citu servisu,kur izrādījās,ka tīrīts tik pa virsu.Putekļu kaudzes bija atstātas.Pat nesaprotu par ko viņi naudu jo manis paņēma.

V vienaldziba 28.03.2017

Īstenība, loti divains servis pie viniem! Kura veikala Jus tiesi devāt uz remontu kada adrese?