Datoru Ātrā Palīdzība - slikts serviss

Sveiki!
15.12.2015 griezos DAP fileālē A. čaka ielā 91-10, aiznesu savu mp3 atskaņotāju ipod nano 6th gen. problēma bija ar ieslēgšanas pogu-tā bija jānomaina, remonta izmaksas 30 eiro, cena augsta, bet citur vel dārgāk, tāpēc piekritu un atstāju atskaņotāju remontā.

Man solīja, ka apmēram 1-2 nedēļu laikā tas tiks salabots, tādēļ jau pēc nedēļas veicu zvanu lai painteresētos par remontdarbu virzību, saņēmu atbildi, ka atskaņotājs vairs NESTRĀDĀ un to vairs nav iespējams ieslēgt, kas protams izraisīja sašutumu, jo aiznesu strādājošu aparātu ar tikai vienu defektu-nestrādājošu pogu, man solīja, ka meistars vel paskatīšoties un drīz zvanīšot kā protams nebija.

Vel pēc nedēļas jau zvanīju pašam montierim, arī tad apgalvoja, ka viss esot procesā un problēma tiek risināta.
pēc tam zvanīju vel vairākas reizes, jo man neviens nezvanīja.
Šodien aizbraucu un uz vietas pārliecinājos, ka vairs strādājošu savu mp3 atskaņotāju neredzēšu.

tā nu esmu guvis mācību "skopais tik tiešām maksā divreiz" jo citur samaksājot tikai pāris eiro vairāk, būtu saņēmis savu atskaņotāju atpakaļ sveiku un veselu.

iesaku neizmantot šī kantora pakalpojumus!

K kreditorsPG 28.01.2016

Es visu tehniku līdz šim esmu nesis tikai uz Servicenet. Dārgi jau ir, bet nekādas problēmas! Nekad neesmu varējis saprast, ko var nest savas mantas uz visādiem DAP.