www.sudzibas.lv Datoru Ātrā Palīdzība sabojāja telefonu, pēc līguma atbildību nenes

Datoru Ātrā Palīdzība - sabojāja telefonu, pēc līguma atbildību nenes

Prasīju šim servisam cik maksā block/power pogas nomaiņa, jo tā ir ieķīlājusi, dēļ kā telefons visu laiku restartējās, bet dažreiz viss bija ok. Pogu pats pārbaudīju ar testeri, tiešām dažreiz ieķīlā. Aiznesu uz DAP servisu, teica ka cenu remontam pateiks tikai pēc bezmaksas diagnostikas, kam piekritu un dimžēl, neizlasot, parakstīju līgumu un atdevu telefonu diagnostikai. Pēc trīm dienām zvana meistars un saka ka viss jau salabots, telefons strādā un jāmaksā 45 EUR. Pārsteigts par šādu patvaļību, es no remonta atteicos un lūdzu atgriest telefonu atpakaļ tādā stāvoklī, kādā biju devis diagnostikai vai samazināt cenu līdz 30 eur, kam viņi nepiekrita. Rezultātā telefonu atgrieza tikai pēc 3 mēnešiem pilnībā beigtu, defektācijas aktā norādīts ka telefons bija iesniegts ar beigtām smadzenēm un tagad remonts maksā 100 EUR. Izlasot līgumu, saprotu, ka pats esmu vainīgs, tur ir rakstīts ka klients apzinās ka diagnostikas/remonta laikā serviss var netīšām pilnībā salauzt telefonu un klients atsakās no jebkādām pretenzijām un zaudējumu atlīdzībām. Otra mana kļūda bija tajā, ka pirms uzticēt telefonu šim kantorim, nepārbaudīju sudzibas.lv kur neviena sūdzība pret DAP nav atrisināta.

Go

Ma macbeton 26.01.2019

Nu ja jau proti lietot testeri un biji atskrūvējis jau to telefonu - kapēc pats nenomainiji?
neproti aliexpress.com uzrakstīt?

Go Godīgais 31.01.2019

Lai nomainīt nepietiek ar testeri vien. Ar ķīniešu lodāmuru es tur visu sabojātu, bet jebkurā normālā servisā šāda operācija aizņem maksimums pusstundu.

Ta TavaMamma1 03.07.2019

Klients kapeikas pisējs, nekur citur gan jau tik lēti neviens nesalabotu, bet gribēja vel ietaupīt, tagad pīkst..