Datoru Ātrā Palīdzība - represēto atlaides

Visā Latvijā piemēro atlaides braukšanai starppilsētu autobusos politiski represētām personām, tikai SIA DAP Ilūkste tas netiek darīts. Vēlētos zināt kāpēc? Tā ir necieņa pret represētajiem un nevajag aizbildināties ar naudas trūkumu, jo cik tad nu viņu vairs ir atlikuši dzīvajos.

U

J jāāā 27.01.2011

Un Rīgā par velti vizina tos jo... pensionārus!!! Protams, ka represētajiem pienākas atlaides pirmām kārtām. Kauns Ilūkstes autotrasporta uzņēmuma vadībai!!!

J JR 27.01.2011

Tu to vēlies šeit noskaidrot? Bāc! Tu jocīga esi? PIrms noskaidrot pašā DAPā un tad te sūdzies! Vot Aina, bļin!

J jāāā 27.01.2011

Jā kaut kā dīvaini sanāk- Satiksmes ministrijas pakļautībā ir gan Rīgas Satiksme, kas tiešām bezjēgā par velti vizina vēl tīri pajaunus pensionārus, gan Ilūkstes autotransports, kur nevar pat atlaides represētajiem atļauties. Kaut kur taču tas suns ir aprakts

ž žipata 27.01.2011

Nu bet protams, ka vairāk pienākas represātajiem nevis tiem plānprātīgajiem penšiem, kas iedomājas esam pasaules naba. Viņu dēļ nevar normāli ne uz ne no darba tikt.

T toJr 27.01.2011

Nejaucies pieaugušo lietās, kur tu neko nesaproti! šmurgulis!

R ritma 28.01.2011

Visu cieņu represētajiem! Un kauns Ilūkstes autotransporta vadībai, jo lai nu kam, bet represētajiem atlaides ir jāpiešķir pirmām kārtām!Tur būtu jāvēršas ministrijā, jo tā ir liela netaisnība.