www.sudzibas.lv Datoru Ātrā Palīdzība Nekvalitatīvs serviss un iespeejams krāpšana.

Datoru Ātrā Palīdzība - Nekvalitatīvs serviss un iespeejams krāpšana.

Tātad sanāca labot divus portatīvos datorus, atnesu uz dap.lv, kad runāju ar sievasmāti kura tur sēdēja mani viss apmierināja un likās kantoris pieņemams, bet tas tikai tā likās.. Sievasmāte vel uzslavēja "mēs esam paši lābākie", aha aha nodomāju es.Atstāju datorus tajā kantori, parakstot interesantu* līgumu.Pēc pāris dienām man zvana, saka ka pirmajam datoram ir pabeigta diagnostika, remonts maksās 75 ls. Es pateicu ok, lai pagaida es padomāšu un pēc tam došu ziņu.Pēc nedēļas devos uz kantori un konstatēju ka tika veikts remonts (nepaziņot man, un bez manas piekrišanas) un kautkas tika sabojāts bla bla bla> tagad remonts maksās 120Lv, šis dators jauns maksāja a 250ls.Es prasiju kapēc man nepaziņoja par remontu un kāda sakarā pēc vispār bija kautkas darīts ja? man neko jēzdīgu nav pateikkuši - kā vienmēr, bla bla bla "maigi" tevi pasūta rupji sakot. (Es jau nerunāšu par to ka līgumā konkrēti rakstīts ka remonts var tikt veikt pie reiezes ja remonta summa neparsniedz 35 ls. )Tā lūk. Nēsmu piečekojis vissus numursu, nu neskrūvēšu es datorus vaļā tam dēļ un devos uz šo kantori, bet ir konrrētas nojautas ka iekšējās detaļas tika nomainītas uz citām, RAM, CPU utml. Kad esmu runājis un teicu ka man ir nepatīkams nojausmas, un kad biju blefojis ka esmu pierakstījis visus numurs un ir vīsi dokumenti bija jūtama nedrošība un nelielas bailes..Interesants līgums ir ar to ka, tagad neiedziļināšos, rupji sakot tur ir tāds punks kur teikts: ja mez jūs uzmetam tā nav mūsu problēma, ne par ko neatbildam. Pēc tam kad viss notika es urzakstiju tik pat lielu sūdzību un atsāju tur, pirms tam parliecinoties ka tā aizies līdz vadītājam, ar informāciju kā var ar mani sazināties. Neviens protams nedeva ne ziņas.Vel man bija zvanijuši pēc tam kad esmu datoru nodevis un tā "maigi" pa starpam uzprasa vai jums ir papīri uz datoriem? ))) Es jau vēlāk uzreiz sapratu ka var gaidīd kautkādas viltības.

A AK79 28.05.2013

Datoru Aatraa Norba - taa datorzinji deevee sho iestaadi. Tagad ir skaidrs, kaapeec.

S smīkņa 28.05.2013

Tu nu gan esi stulbs.

1) diagnotisku reizēm nevar veikt, neizjaucot datoru. Piemēram, ja dators vispār neslēdzas iekšā, iemeslu var būt kaudzēm, bez izjaukšanas neko nepateiksi;
2) ir daudz datoru, kurus ir ļoti liels čakars izjaukt, kur nu vēl pēc tam normāli salikt. Man ir bijušas problēmas par ar oficiālajiem servisiem, ka dators pēc viņu remonta ir salikts nekorekti;
3) ja tavs dators pat jauns maksāja 250Ls, kuru tava datora komponentes interesē? Tādus mēslus neviens pat bezmaksas neņemtu, kur nu vēl zagtu;
4) kas tev ar tām sievasmātēm? Tu esi precējies ar viņas meitu?
5) kurš serviss uzņemas atbildību par klientu aparatūru? Vienmēr ir atrunāts, ka viņi ne par ko neatbild. Cita lieta, ja tev ir līgums ar ražotāju vai kādu servisu. Bet tik lētiem mēsliem tādus servisus neviens nepiedāvā.

A ko stulbam padarīsi?

S [email protected] 28.05.2013

Peec "Tu nu gan esi stulbs"
taalaak var jau nelasiit - arkaarteejais trollis, iespeejams gadus 12-14 vecs.

S smīkņa 28.05.2013

Tu vienmēr sevi tik spēcīgi "argumentē"? Tevi šobrīd nenomāc "konkrētas nojautas" par to, ka citplanētieši skanē tavas intelekta neskartās smadzenes?

S [email protected] 29.05.2013

neesmu nekad tik smejies tikai lasto komentaarus!!! ahahaah!

M Maija.26 29.05.2013

Kādu dienu 2011. gada maijā ieslēdzot datoru parādījās zils ekrāns ar kaut kādu angliski rakstītu tekstu un cipariņu nozīmi. Skaidrs bija vienīgi tas, ka datoram ir tehniskas problēmas un neiet internets ( viss ekrāns zils ar šo tekstu un cipariņiem ). Izsaucu datorspeciālistu no firmas SIA „Ardit solutions” ( juridiskā adrese: „Ezeriņi”, Skultes pag., Limbažu rajons, LV-4025, Latvija ). Gribēju labu, saistīties ar oficiālu firmu un visām garantijām kā jau pienākas. atbrauca paskatījās manu datoru - teica, ka īsti nesaprot, kas ir beigts - cietais disks vai mātesplate, vai vēl kaut kas cits. Jāved prom un jātestē dators. Teica, ka jaunu datoru nevajag pirkt, varot par dažiem latu desmitiem saremontēt šo pašu datoru. Solīja izmaksas - 20 Ls par darbu un varbūt 50 - 70 Ls beigtā mātesplate un neko vairāk.

Aizveda datoru projām. Bija testējis izrādījās mātesplate beigta, nu neko jāpērk jauna. Nopirka un ielika datorā šo te jauno mātesplati ( jaudīgāku par iepriekšējo mātesplates modeli un dators " it kā nobruka atkal " ). Tagad vainīgs ir cietais disks, jāpērk jauns un jāliekt iekšā. Tad nobruka procesors un Rams - arī jāpērk jauni un jaudīgāki un jāliek iekšā. Viss bija divreiz jaudīgāks un pēc plāna bija jāiet vēl 10 gadiem Kopumā pie šī te izmaksas sasniedza par datora jaunu salikšanu - 189 Ls par datora detaļām ( jauna mātesplate, cietais disks, rams, procesors ). No sākuma pie viņa arī nepārtraukti mainījās cenas, pašā sākumā 50 - 70 Ls, tad 120 - 140, tad pie beigām par 150 Ls, pašās beigās pieauga šie te 189 Ls. Dažas detaļas arī nozaga un atpakaļ neatdeva. Naudu samaksājām, garantiju arī iedeva, kompi salika jaunu - viss " čikiniekā ", viss gāja kādu laiku OK.

Llīdz 2011. gada decembrī ( pēc 7 mēnešiem ) uz datora monitora parādījās atkal šis te pats zilais ekrāns ar anglisko tekstu un šiem pašiem cipariņiem. Nu neko saucu , lai paskatās manu datoru. Teica, ka tehniskas problēmas, kompis jāpārinstalē ( detaļas taču jaunas ) un neko vairāk. Samaksāju par darbu - 20 Ls.

Tad kādu laiku dators strādā normāli, līdz pagāja 8 mēneši, tas ir pienāca 2012. gada augusts un dators nobruka - parādījās šis te pašas tehniskās problēmas - zilais ekrāns ar anglisko uzrakstu un cipariņiem.

Šitais tāds pats krāpnieks, kas darbojas Saulkrastos. Dators bija pie cita meistara. Tagad dators jau kādu laiku strādā normāli pēc cietā diska nomainīšanas ar zilo uzlīmi un nekādu zilo ekrānu vairs nerādās.

A Archall 14.06.2016

Pss. Loģiski ka no BAD Blokiem radīsies failu bojājumi un sistēma neslēgsies iekšā. Pats labi zinu, ka GREEN sērijas diski nav nemaz tik slikti, nedaudz lēnāki ar mazāku kalpošanas laiku, bet pašam problēmu ar viņiem nav bijis. Cita runa ir to BAD bloku cēlonis, piemēram, tas varbūt sata kontrolieris uz Sistēmplates sagājis čupā, vai kabeļa vaina, bet visticamāk tas ir reāls defekts uz HDD. Uz cietā diska BAD bloki rodas vairāk jau no nepareizas lietošanas: 1. Nevajag mētāt, te arī jauns var būt bojāts, jo labi zinu kā past strādā vismaz dažās vietās. 2. Nerauj nost no strāvas, izslēdz pareizi.

W Wiwiana 23.03.2014

Es arī aiznesu savu MAC BOOK PRO tīrīt no 3 uzlecošām virusa lietām ... manu kompi tur noturēja 3 diennaktis ...lai gan tas skaitās " Datoru atrā palīdzība "... otrajā vakarā man jau palika slikta nojauta par to ilgo vīrusu tirišanu manam pusgadu jaunajam Macam !

Kad beidzot dabūju - majās ieslēdzu - ilgi nebija jagaida un uzleca atkal tas pats vīrusa saits, tad manīju ka interneta savienojums pazūd- pārestateju . Un kas pats interesantākais - parrestartēt vajadzēja ik pa laikam - agrāk man tādi brīnumi pirms "servisa " nebija ! Tad uzleca cits vīrusa saits ... Un tā vairākkart ... nu ja agrāk tā notika 1 reizi nedēlā- tad tagad 5 reizes 1 vakara laikā !

Un vēl ko pamanīju - ka nez kapēc Youtubē parādijusies informācija par hokeja spēlēm, mašīnām un kautkādām prastām mūzikām - un kā zināms-ja tu ko skaties youtubē- ta nakošo reizi piedāvā jau to pašu daudz lielākā izvēlē !
Tātad mani "kaktu servisa specialisti " REĀLI IR IZKLAIDEJUSIE PA MANU KOMPI !

ESMU ŠOKĀ + nu mans kompis vēl vairāk ir virusu saitu paklauts .
Ceru ka nav skrūvēts vaļā un kas sadarīts vai mainīts ieķsās !

NENESIET SAVUS KOMPJUTERUS UZ " Datoru ātro palidzibu" uz www.dap.lv A. Čaka iela 91-10 Rīga, LV-1011 !
Izmetisiet naudu un vēl sanemsiet atpakal savu dārgi pirkto- bet nu jau sačakarētu tehniku :(