Datoru Ātrā Palīdzība - Neiesaku

Portatīvajam datoram sabojājās barošanas vada usb ligzda. Ok., aiznesu uz šo servisu Prūšu ielā. Salaboja ātri un likās, ka nu viss būs labi, bet nekā nebija....
Par remontu samaksāju 38 eur. Kādas nu tās cenas ir, tādas ir, neko darīt. Atnesu datoru mājās, ieslēdzu, bet iekšā neslēdzas. Gaidu 10 min., beidzot ieslēdzas. Par cik datoram ir uzlikta parole, vadu to iekšā, bet, ko es varu ievadīt, ja klaviatūra arī nestrādā? Līdz remonta brīdim, nekas tamlīdzīgs nebija. Slēdzās iekšā ātri un arī ar klaviatūru problēmas nebija.

Ziniet ko, datora serviss! Ja uzņematies kaut ko labot un par to prasiet naudu, tad izdariet to kvalitatīvi un bez papildus problēmām, ko paši radiet gan datoram, kuru uzticu jums, gan cilvēkam, kurš izvēlas jūsu servisu!

Nekad vairs tur neko nenesīšu labot- viennozīmīgi!

E

K kreditorsPG 25.04.2014

as, ko ir nepieciešams darīt viennozīmīgi - saņemot preci no remonta, uzreiz pārbaudīt! Tas aiztaupīs laiku un nervus.