www.sudzibas.lv Datoru Ātrā Palīdzība Krāpšana, slikta darbinieku attieksme, bojājumi , slikta attieksme pret tehniku

Datoru Ātrā Palīdzība - Krāpšana, slikta darbinieku attieksme, bojājumi , slikta attieksme pret tehniku

Ar šo uzņēmumu ir īpaši "laba" pieredze. Pirmkārt, viņi pārdod ķīniešu nekvalitatīvas preces ne par lētām naudām. Nopirku divus lādētājus. Viens bija planšetdatoram- 14 eiro, otrs - datoram- 19 eiro. Abi salūza pēc neilga laika. Planšetdatoram pēc 3 dienām, bet datoram pēc nedēļas. Tālāk aiznesām telefonu uz remontu, kur apsolīja to salabot pēc nedēļas. Bet reāli mums vajadzēja gaidīt 2,5 nedēļas lai viņi telefonu atdod atpakaļ . Telefonu no remonta esam izņēmuši izslēgtu, kuru pat ieslēgt nevarēja. Paņēma pie tam 5 eiro par "bezmaksas profilaksi". Zvanījām uz galveno ofisu, kur mums teica lai aiznesam vēlreiz uz remontu lai paskatās. Uz ko mēs paprasījām remonta adresi, uz kurieni ved visu tehniku. Nākamajā dienā aizbraucām uz to remontu , kur mums ieslēdza telefonu un pateica lai pagaidām 30 minūtes kāmēr neuzlādēsies. Kad mums atdeva telefonu atpakaļ pamanījām , ka tas lādējās līdz 25%. Mums darbinieks teica lai mājās uzlādējam līdz 100%. Kad bijām mājās, pieslēdzām to lādēties un pamanījām ka lādē atkal līdz 25 % , ne vairāk. Kaut gad pirms šī remonta viss bija OK, lādēja līdz 100%. Nākamajā dienā atkal aizbraucām uz servisu, kur mums pateica, ka mēs nezinam fiziku un esam šinī problēmā paši vainīgi. OK. Kā pēc tāda remonta un attieksmes var uz šo remontu nest ? Nevienam neieteiktu šo vietu!

K

Dainis 25.07.2017

Šāda problēmas pastāvēs tikmēr līdz cilvēki paliks gudrāki un beigs apmeklēt šos ''kaktu kantorus''!

K KR 25.07.2017

Kurš ir nekaktu kantoris?

Dainis 26.07.2017

Ražotāju autorizēts servisa centrs.

K Keila 25.07.2017

Dainis, piekrītu! Kurš varētu zināt, ka šādi "oficiāli" servisi ir tik sūdīgi.
Nekaktu kantoris ir tas, kuriem pozitīvo atsauksmju vairāk nekā pozitīvu!