Datoru Ātrā Palīdzība - Krāpšana

Labdien, vēršos pie jums ar sūdzību par nekvalitatīvu darbu un klientu muļķošanu.
Kāpēc ilģuciema filiāles darbinieki atkārtoti melo klientam? Nodevu telefonu remontā ar salīdzinoši vienkāršu vainu un ikreiz zvanot un interesējoties par to kad telefons beidzot tiks saremontēts, saņemu atbildi ka rītdien (šī rītdiena bijusi jau trīs reizes un kopsummā jau pagājušas 3 nedēļas lai jūsu neprofesionālie meistari nomainītu telefonam ekrānu.) vienu reizi meistaram nedēļas vidū brīvdiena, otru viņš pēkšņi saslimis, nākošo reizi atkal telefonus būs gatavs “rīt”. Vai jūs nesaprotat ka klienti rēķinās ar jūsu sacīto? Atbilstoši tiek plānots laiks, mainīti plāni - bet galu beigās atkal šis kantoris tikai piemuļķo un nu būs jāgaida telefons pēc ziemassvētku brīvdienām jo noteikti atkal visi jūsu meistari būs brīvdienās un ja ne brīvdienās tad slimi. Es saprotu ka varbūt darba ir daudz bet tad tā arī varbūt pasakiet nevis lieciet klientam neskaitāmas reizes sarežģīt sev dzīvi. Kādas tiesības jums ir vazāt klientus aiz deguna?

Visi labie meisteri ir tikai Mezciema) Nau viniem detalu, melot visi prot, bet atbildet vini var Jums caur valsts iestadem)