Datoru Ātrā Palīdzība - Krāpšana

Nevienam neiesaku labot šajā iestādē neko! Nogādāju tur savu iphone, jo tas vairs nelādējās, bija aizdomas par nepieciešamību mainīt bateriju, ko pēc diagnostikas nosacīti izdarījia, jo kā gan būtu saprotams kāda darbinieka apgalvotais, ka baterija ir nomainīta, bet otra - tikai labota? Darba izpildes laiki ir ļoti ilgi, telefonu atguvu pēc vairāk kā nedēļas, katru dienu zvanot atbilde bija tikai viena - rīt. Beigās, kad telefons beidzot tika piegādāts, tas man tika iedots pilnīgi izlādējies, bez jebkādām dzīvības pazīmēm, identiski stāvoklī kāds tas bija, kad nodevu. Uz jautājumu par to, kas ir ticis mainīts man tika sacīts - iekšējais lādētāja adateris un šādas tādas detaļas, viss ļoti nekonkrēti. Nācās samaksāt 40 eur. Tā kā bija radušās šaubas par to vai telefons maz atkal ieslēgsies lūdzu pārliecināties par to vai tas lādējas darbiniekiam, kurš nekavējoties nozuda un it ā pārbaudot telefonu ir nācis pie secinājuma, ka jā, viss strādā. Devos mājas un konstatēju, ka tā vis nav. Telefons nereaģēja uz lādētāju. Nekavējoties devos atpkaļ un aicināju atgriezt samaksāto naudu, jo uzskatu, ka telefons nav ticis salabots, kas man tika atteikts, jo jebkurā gadījumā detaļas ir mainītas. Bet kāpēc man nepieciešamas detaļas, ja defekts nav likvidēts? Un kāda ekspertīze man būtu jāveic, lai pierādītu, ka tās patiešām ir mainītas? Tā kā nekas cits neatlika kā vien nodot telefonu atkārtotai pārbaudei, to diemžēl arī darīju, bet man tika apsolīts, ka jau nākamajā dienā tiks noskaidrots, kādēļ un kā ir noticis šis pārpratums. Pagāja atkal nedēļa, man netika piezvanīts, kā tika teikts, tādēļ zvanīju pati katru dienu un jau atkal viss notika pēc iepriekšējā scenārija-rīt, telefons dīvaini uzvedas..Vai tik tiešam cilvēki, kas tur strādā ir sertifiicēti un kompetenti? Es ļoti par to šaubos! Rezultātā telefonu otro reizi man atdeva tomēr ieslēgtu un minimāli uzlādētu, kas lika domāt, ka šoreiz tiešam kaut kas ir salabots. Bet pēc dažām dienām, neļauši pieļāvu telefona pilnīgu izlādēšanos un tas atkal ir tieši tādā pašā stāvoklī, kāds bijis pirms šī VIRTUOZĀ UN KVALITATĪVĀ SERVISA!!!

T Tong Po 05.07.2016

Nez kādu kvalitāti tu gaidi no šāda servisiņa! Gribi, lai izdara labi un kvalitatīvi, ej pie ražotāja pilnvarotā servisa. Būs dārgāk. Bez zināsi, ka viss ir izdarīts un neviens tev ne*akarē smadzenes!
Un sertificēti tiek tikai nopietnu, lielu un ražotāju pilnvarotu servisu darbinieki.