Datoru Ātrā Palīdzība - Krāpšana

1.12.2021. Neslēdzās iekšā bērnam telefons, aiznesu uz Dap, uz t. C. Damme. Atstāju uz diagnostiku. Pēc brīža piezvanīja "meistars" ar tekstu ka esot telefonam "uzkārusies" programmatūra, piedāvāja par 30,00 eur savest kārtībā, kam piekritu un pēc dažām stundām saņēmu telefonu. Telefons beidza darboties, kad tam vakarā nosēdās baterija. Tas vienkārši atkal "uzkārās" un nebija uzlādējams. Nākošajā dienā atgriezos ar telefonu Dap, kur man piedāvāja telefonu uzlādēt, bet ja gribot, lai atkal saved kārtībā, esot atkal jāmaksā 30,00eur. Nekādu garantiju par veiktajiem darbiem neuzņemas. Pārbaudīju, nekāda programmatūras atjaunināšana netika veikta.
Telefonam pats mājās atjaunināju programmatūru un tagad tas darbojas nevainojami.
Secinājums - Dap vienkārši izkrāpa naudu.

12.12.2021